به گزارش رکنا، سرهنگ بهمن ساکی رئیس کلانتری 118 ستارخان اظهار کرد: بامداد جمعه هفدهم تیر ماه جاری، مأموران کلانتری 118 ستارخان در حال گشت‌زنی بودند که درگیری 2 سرنشین موتورسیکلت با راننده پژو206 را در خیابان ستارخان مشاهده کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: متهمان پس از مشاهده گشت نیروی انتظامی با موتورسیکلت متواری شدند که مأموران در یک تعقیب و گریز طولانی، موفق به توقف موتورسیکلت متهمان شدند و پسر نوجوان را دستگیر کردند؛ این در حالی بود که یکی از متهمان از چنگال مأموران پلیس گریخت.

ساکی عنوان کرد: از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، سرنشینان موتورسیکلت در خیابان ستارخان اقدام به سرقت تلفن همراه راننده پژو206 کردند که متهم 17ساله پس از مشاهده مقاومت از سوی راننده خودرو، وی را هدف ضربات چاقو از ناحیه کتف قرار داده است.

رئیس کلانتری 188 ستارخان اداد داد: همچنین متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم ضرب‌و‌جرح راننده خودرو با سلاح سرد و اقدام به سرقت تلفن همراه با کمک همدستش از راننده خودرو206 در خیابان ستارخان اعتراف کرد.

سرهنگ ساکی در پایان خاطرنشان کرد:با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 29 متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل کانون اصلاح و تربیت شد و تحقیقات درخصوص متهم دیگر پرونده که متواری است توسط کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی ادامه دارد.

 

کدخبر: 807455
آیا این خبر مفید بود؟