عکس های خاص روناک یونسی با شوهرش در کانادا!
حجم ویدیو: 1.97M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

روناک یونسی همسر محسن میری می باشد. روناک یونسی دارای دو فرزند به نام مهرزاد مهرسام می باشد. روناک یونسی در تهران متولد شده است.  روناک یونسی دارای دیپلم گرافیک می باشد. روناک یونسی هم چنین فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

عکس جدید روناک یونسی با رنگ موی جدیدیش در فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است.

روناک یونسی

بیوگرافی روناک یونسی

        نام:روناک

        نام خانوادگی:یونسی

        تاریخ تولد:9 دی 1359

        محل تولد:تهران

        پیشه:بازیگر

        همسر:محسن میری

        فرزندان:مهرسام، مهراز

زندگی شخصی روناک یونسی

روناک یونسی دی ماهی است و در سال 1359 در تهران متولد شده ، او بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می کرده، اما از آنجا که مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم پوشی می کردند. می گوید:به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره ام صفر شد.

ازدواج و همسر روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

معنی اسم پسر روناک یونسی

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید :او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

شغل مورد علاقه روناک یونسی

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی – نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

سینمایی های روناک یونسی

        روز روشن (1391)

        عقاب صحرا (1391)

        کوچه ملی (1389)

        به هدف شلیک کن (1387)

        منفی هجده (1386)

        ارتفاع 6/45 (1385)

        گرگ و میش (1385)

سریال های تلویزیونی روناک یونسی

        آخرین بازی (1393)

        سقوط آزاد (1390)

        رستگاران (سیروس مقدم، 1388)

        موج و صخره (مجید صالحی، 1390)

        آخرین بازی (1393)

        خانه بی پرنده (1389)

        بوی غریب پاییز(1382)

بیوگرافی و عکس های روناک یونسی

شبکه خانگی روناک یونسی

 آسپرین

کدخبر: 768428
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟