فیلم عجیب از ریحانه پارسا
حجم ویدیو: 1.70M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

ریحانه پارسا بازیگر شناخه شده ایرانی است.ریحانه پارسا با بازی در سریال «پدر» معروف شد البته حالا دیگر ریحانه پارسا با حرکاتی که انجام داده او را به عنوان هنرمند نمی شناسند بلکه با القابی ناجور خطابش می کنند. ریحانه پارسا تا مدتی پیش راه و هدف خاصی نداشت و اگر به پیج اینستاگرامی اش سر میزدید تنها انواع عکس های برهنه را از ریحانه پارسا مشاهده می کردید اما ظاهرا چند وقتی است که کارهای بهتر انجام می دهد البته خانم خانما در هر کاری که قدم بگذارد بی شک هدفی درست و سالم نیست اما باز بهتر از بی هدفی و ولنگاری است!

ریحانه پارسا

پارسا بت

از این ها که بگذریم میلاد حاتمی یکی از شاخ ها اینستایی بود که سایت شرطبندی نیز داشت و با نشان دادن عکس و فیلم های شرم آور و لاکچری بازی بسیاری از جوان ها را از راه به در کرده بود. میلاد حاتمی مدتی هم چالش هایی ناجور در اینستا داشت، از لخت بیرون رفتن تا گوشی پرتاب کردن و... اما حالا این آقا توسط پلیس گرفته شده است تا دیگر از این ادا و اطوار ها برای کاربران در نیاورد!

 

چالش میلاد حاتمی و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا نیزدر اوایل مهاجرتش به سراغ پویان مختاری رفته بود و می خواست سایت شرطبندی به نام«پارسابت» راه اندازی کند اما خوشبختانه نتوانست!

بعد از آن همانند میلاد حاتمی چالشی در اینستاگرام به راه انداخت. ظاهرا خانم کوچولوی مهاجرت کرده قصد داشت تا پا جای هر چه کلاهبرداره بزاره اما هر بار به بن بست خورد.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع:شایانیوز

کدخبر: 736683 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟