عکس جدید خانم بازیگر

سارا منجزی پور سال 1361 در اهواز به دنیا آمد. سارا منجزی پور بازیگر خوش چهره ایرانی است. سارا منجزی پور فارغ التحصیل رشته معماری است. سارا منجزی پور در حرفه مدلینگ هم فعالیت می کند.  سارا منجزی پور علاوه بر بازیگری طراح لباس است. 

به گزارش رکنا، سارا منجزی پور بازیگر سینما و تلویزیون که بازیگری او در سریال گاندو حواشی برای او به همراه داشت درجریان گفت وگویی خبری جزئیات زیادی را از زندگی شخصی خود برملا کرد. منجزی پور صحبت هایش را اینطور آغاز گرد: در حال حاضر سر پروژه «کلبه عموپورنگ» هستم که انرژی مثبت زیادی را به من منتقل می کند. بین همه اتفاقات تلخ این پروژه یک اتفاق خوب برای من بود. مدت ها بود که خودم را فراموش کرده بودم، به خاطر مشغله روزانه و زندگی مدتی بود از ته دل نمی خندیدم و حالا «کلبه عموپورنگ» دارد مرا به روزهای فراموش شده ام بر می گرداند. به خاطر بچه ها آن را قبول کردم و حالا دامپزشک حیوانات کلبه عموپورنگ هستم. این مجموعه بسیار آموزنده است بزرگسالان هم این برنامه را دوست دارند.

منجزی پور

وی که در برنامه شب نشینی شبکه جام جم حضور پیدا کرده بود تصریح کرد: پیش از این جسته و گریخته کلبه عموپورنگ را می دیدم. وقتی این مجموعه به من پیشنهاد شد در مسیری بسیار سخت بودم و رفته بودم که پیشنهاد را رد کنم اما انقدر فضای خوبی بین اعضای تیم حاکم بود که فهمیدم چقدر می توانم تاثیر گذار باشم و چقدر می توانم به پدر و مادر این بچه ها کمک کنم به خاطر همین این نقش را قبول کردم.

بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا پدرش را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده است در این باره افزود: در دوران فوت پدرم حال بدی داشتم، بعد از فوت پدرم بزرگ شدم و یک سارای دیگر شدم. آدم با غم از دست دادن عزیزانش پیر می شود.

منجزی پور ادامه داد: زمانی که پدرم در بیمارستان بستری بود فقط به من نگاه می کرد و با من حرف می زد. در آن زمان با لباس های مخصوص به ICU می رفتم و داروهای پدرم را خودم به او می دادم و از این کار لذت می بردم. چون پدرم چشمانش باز بود و مرا می دید. بعد از این مراقبت ها حال او خوب شد و پدر را به خانه منتقل کردیم. از خدا برای پدرم عمر با عزت خواستم و قسمت بود که برود چون دوست نداشتم اذیت شود. از جمله تسلیت متنفرم چون هنوز باور نکرده ام و نمی خواهم باور کنم که پدرم را از دست داده ام.

وی از دوران قبل از بازیگر شدنش گفت: اصلیتم بختیاری است اما بزرگ شده اهواز هستم. متولد اهواز هستم پدرم هم متولد اهواز است. پدرم مسئول ماشین آلات شهرداری بود زمانی هم شهردار بود اما علاقه مند به کارهای عملیاتی بود. سه برادر و یک خواهر ناتنی دارم. پیش از بازیگری در یکی از شرکت های دوست پدرم مدیر مخازن نفتی بودم مدیریت را دوست دارم این خاصیت افراد دی ماهی است. دوست دارم از همه چیز سر در بیاورم.

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» بیان کرد: یازده سال است وارد حرفه بازیگری شده ام و به صورت ناگهانی پا به این عرصه گذاشتم. بازیگری را دوست نداشتم و به آن فکر نمی کردم، قبل از کلاه پهلوی هم تجربه بازیگری نداشتم. با پیشنهاد «کلاه پهلوی» شغلم را کنار گذاشتم و به این حرفه وارد شدم. آقای دری انسان بزرگی بودند که حیف بود چنین انسانی را از دست بدهیم. کلاه پهلوی رمانی زیبا بود. مدت ها بود برای این سریال به دنبال نقش دختر ارمنی می گشتند تا اینکه مرا برای این نقش انتخاب کردند و این سریال برای من کلاس بازیگری بود. هرروز از 7 صبح سرکار می رفتیم و من از کار در کنار چنین بازیگرانی لذت می بردم.

منجزی پور اظهار داشت: بعد از اینکه تصمیم گرفتم تغییر شغل بدهم با استعفای من موافقت نمی شد یک روز خودم دیگر سرکار نرفتم. معتقد بودم برای کاری که می خواهم انجام دهم باید مطالعه زیاد داشته باشم و کاملا متمرکز باشم و نمی توانستم هر دو کار را در کنار یکدیگر پیش ببرم.

سارا منجزی پور

وی ادامه داد: وقتی در مسیر سینما قدم اول را گذاشتی و دیده شدی برگشتی وجود ندارد. در کار قبلی خودم مسیری جداگانه داشتم و حالا مسیر دیگری دارم.

بازیگر معروف تلویزیون درباره علایقش به ورزش و موسیقی گفت: در گروه هایی با هنرمندان گلف بازی می کردیم، فوتبالی هستم و تنیس هم بازی می کنم. در حوزه موسیقی هم طرفدار همایون شجریان هستم و موسیقی سنتی را خیلی دوست دارم. بیشتر وقتم را فیلم و سریال می بینم و از این کار لذت می برم، یکی از فیلم هایی که توصیه می کنم همه مردم ببینند «درخت گردو» است.

منجزی پور تصریح کرد: زیاد اهل ریسک هستم، عجول هستم یعنی زود تصمیم می گیرم و زود آن تصمیم را عملی می کنم و از تغییر نمی ترسم.

وی درباره علاقه اش به مطالعه کردن افزود: متاسفانه مدتی است که فقط کتاب را حمل می کنم؛ قبلا امکان نداشت که حداقل روزی ده صفحه کتاب نخوانم حتی کمپین کتاب خوانی داشتم اما این روزها آنقدر خسته و درگیر هستیم که کتاب خواندن را هم فراموش کرده ایم. کتاب «جاناتان مرغ دریایی» و «نامه های عاشقانه به همسرم» را خیلی دوست دارم. قرار است دوباره برنامه ای بریزیم که مجبور شویم روزی حداقل 5 صفحه کتاب بخوانیم که به شناختمان و به نگاهمان کمک می کند.

بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آزیتا حاجیان بیان کرد: علاوه بر اینکه 3 سال از خانم حاجیان بازیگری را یاد گرفتم، درس زندگی از او گرفتم. بانوی بسیار توانمندی است. یکی از اصول بازیگری این است که وقتی در قالب یک شخصیت می رویم باید از اتفاقی که تجربه کرده ایم کمک بگیریم تا بتوانیم آن را بازی کنیم. من دلتنگی را نمی فهمیدم و آزیتا حاجیان دلتنگی را به من نشان داد، ویژگی که زمان به آدم آن را یاد می دهد.

منجزی پور ناگفته هایی را از بازی اش در سریال «گاندو2» مطرح کرد: جواد افشار مرد نازنین و محترمی است. قرار بود برای سریال «کیمیا» با او همکاری کنم که نشد. برای «گاندو2» به من کاری را پیشنهاد کرد، نقش سختی بود ولی گفتند به من کمک می کنند تا بتوانم از پس آن بر بیایم. شخصیت واقعی بود و قرار شد اطلاعات دقیق و جزئی در اختیار من قرار گیرد و من آن را زندگی کنم. فیلمنامه خوب به بازیگر قدرت می دهد که فیلمنامه گاندو به شدت قوی و خوب بود. وقتی فیلمنامه را خواندیم و فهمیدیم که واقعی است همه ما شوکه شده بودیم. خیانت به وطن چیز عجیبی است نمی دانم چطور افراد می توانند به میهنشان خیانت کنند و معتقدم در همین دنیا جواب کارهایشان را می گیرند.

 

 

کدخبر: 721502
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟