مرگ پدر بعد از درگیری با طلبکار پسرش‌ / در تهران رخ داد

به‌ گزارش رکنا، ظهر سه‌شنبه گذشته مأموران کلانتری 121 ابوذر در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرد میانسالی به‌ نام هاشم خبر دادند؛ با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.

دربررسی‌های اولیه مشخص شد مرد میانسالی به‌ نام هوشنگ از پسر هاشم ،مبلغی پول طلبکار بوده است؛ روز حادثه هوشنگ به همراه مأمور و در حالی که برگه جلب پسر هاشم را داشته به خانه او می‌رود، اما هاشم مقابل در ورودی خانه می‌رود و مدعی می‌شود که پسرش در خانه نیست.

هوشنگ که اظهارات هاشم برایش قانع کننده نبود، با او درگیری لفظی پیدا می‌کند و به گفته خانواده هاشم، وی را هل می‌دهد. مرد میانسال تعادلش را از دست می‌دهد و به زمین می‌افتد. همین مسأله باعث می‌شود که حال او وخیم شده و پس از انتقال به بیمارستان هاشم تسلیم مرگ شود.

با توجه به اینکه خانواده هاشم مدعی هستند هوشنگ وی را هل داده است و عامل این حادثه بوده است، بازپرس جنایی دستور بازداشت او را صادر کرد. همچنین بازپرس مصطفی واحدی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته و تحقیق از شاهدان را صادر کرد تا مشخص شود آیا این حادثه عمدی بوده است و چه میزان هل دادن وی در مرگش تأثیر داشته است.‌‌ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟