به گزارش رکنا، روز سه شنبه 9 مهر امسال مامور موتورسوار گشت پلیس در منطقه مسعودیه در حال گشت زنی بود که به راننده یک خودرو مشکوک شد و دستور ایست برای راننده خودروی مرموز را صادر کرد.

راننده خودرو وقتی صدای آژیر پلیس را شنید پا روی پدال گاز خودرویش گذاشت و با افزودن به سرعت خودرویش تصمیم به فرار گرفت و همین کافی بود تا تعقیب و گریز پلیسی آغاز شود.

پلیس موتور سوار که سایه به سایه، خودروی مرد مرموز را تعقیب می کرد وقتی دید که راننده قصد تسلیم شدن ندارد با توجه به قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرد اما راننده بی توجه به شلیک های پلیس به حرکات مارپیچ و خطرناک خود ادامه داد.

تعقیب و گریز ادامه داشت که راننده فراری در این صحنه با چند خودروی عبوری برخورد کرد و وقتی وارد خیابان شلوغ شد بدون توجه به حضور عابران پیاده چند نفر را در صحنه فرار زیر گرفت و به فرار خود ادامه داد تا این که مامور پلیس با توجه به خطرناک بودن این صحنه اقدام به تیراندازی به سمت خودروی مرد جوان کرد.

مامور پلیس پس از شلیک به سمت خودروی مرد مرموز موفق به توقف خودروی پر دردسر شد که در این مرحله راننده جوان که از ناحیه پا و زیر قفسه سینه‌اش هدف گلوله قرار گرفته بود به بیمارستان لقمان منتقل شد.

این در حالی بود که عابرانی که در این تعقیب و گریز زیر خودروی مرد مرموز مصدوم شده بودند به بیمارستان منتقل شدند و ماموران در بررسی از داخل خودرو مواد مخدر تریاک به دست آوردند.

تلاش پزشکان برای نجات جان مرد مرموز ادامه داشت تا این که این جوان به دلیل شدت خونریزی تسلیم مرگ شد و تیم پلیسی در تجسس ها پی بردند که این جوان از اراذل و اوباش منطقه است.

بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده برای نحوه شلیک و علت مرگ شرور خطرناک در دستور کار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟