به گزارش رکنا،  این اقدام مرد بی غیرت که از دوستانش خواست تا زنش را در حمام آزار دهند، با بازداشت او جنجالی شد.

این مرد مست پس از گذشت 8 ماه از بازداشتش هفته گذشته محاکمه شد و دادگاه او را به 18 سال زندان محکوم کرد.

به گزارش پرونده این مرد که رفتار بسیار بدی با زنش داشت و بعد از کتک زدن وی تا حد مرگ وی را در حمام زندانی کرد. او سابقه کتک کاری زنش را در گذشته هم داشته. کارلیگ هاگر ۲۵ ساله بعد از یک مسافرت کوتاه به خانه برگشت.

تجاوز

درخواست شنیع مرد بی غیرت

مردی که نزدیک به ۲ سال نامزد او بود همراه با ۳ تن دیگر از دوستانش وی را به منزلش دعوت کرد و کارلیگ که نمی‌دانست چه کابوسی انتظارش را می‌کشد دعوت وی را پذیرفت.

به گزارش پلیس محلی ، در مهمانی شوهر او که به شدت مست بود در مقابل دیگران شروع به توهین به او کرد. زن تصمیم گرفت خودرا از مهلکه نجات دهد ولی نتوانست و ناچارا خود را در حمام زندانی کرد اما رایان که هروئین هم مصرف کرده بود پس از شکستن در حمام اقدام به کتک زدند زن کرد و از دوستانش هم خواست تا به او تعرض کنند اما دوستان که نمی توانستند آنچه را می‌بینند باور کنند فورا به پلیس خبر دادند.

تجاوز

دستگیری مرد بی غیرت

به گزارش گروه ترجمه ، وقتی ماموران سر صحنه آمدند زن جوان به شدت کتک خورده بودو بیهوش بود. حتی رایان تلاش کرده بود گوش و زبان وی را هم ببرد. سه هفته طول کشید تا کارلینگ بتواند درست نفس بکشد و به تنهایی غذا بخورد.کارلنگ به پلیس گفت که برخلاف عکس های خوشبختی که این مرد از بودن آن ها باهم در شبکه های اجتماعی منتشر می کرد.

به گزارش پلیس ،  آن ها اصلا زندگی خوبی نداشتند و او پیش از این نیز از سوی نامزدش مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود ولی از ترس حرفی نزده بود.این بار مستی این مرد واقعیت را فاش کرد.

در جلسه دادگاه چه گذشت؟

قاضی دادگاه هنگام محاکمه این مرد به هیات منصفه دادگاه گفت که شاکی این مرد - زن سابقش - به خاطر ترس از دیدن متهم قصد داشت در دادگاه حضور نیابد که با صحبتی که با وکلا کردیم و تضمین امنیت وی در دادگاه حضور یافته است.

به گزارش خبرنگاران محلی، هیات منصفه این مرد را مجرم شناختند و قاضی دادگاه علاوه بر صدور حکم 18 سال زندان از این مرد خواسته است تا پایان عمر به هیچ عنوان نزدیک زن سابقش نشود و در غیر این صورت 10 سال به زندان او اضافه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟