به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، نسرین، 23 ساله پس از احضار در مورد یک پرونده قتل Murder ناموسی در اتاق بازپرس گفت: هنوز مدت زیادی از آغاز ترم تحصیلی نگذشته بود که نگاه های معنی دار یکی از همکلاسی هایم توجهم را جلب کرد و این گونه بود که ارتباط دوستانه من و فرهاد آغاز شد اگرچه چند نفر دیگر از دانشجویان از من خواستگاری کرده بودند ولی من که به شدت فرهاد را دوست داشتم به هیچ کدام از آن ها توجهی نمی کردم.

این دختر ادامه داد: از آن روز به بعد ارتباط من و فرهاد به ملاقات های خارج از دانشگاه کشیده شد تا حدی که بیش تر اوقات را با هم سپری می کردیم در کافی شاپ ها ، پارک ها، شهربازی و حتی خانه و... عکس یادگاری می گرفتیم تا این روزها به خاطراتی برای بعد از ازدواجمان تبدیل شود.

وی اضافه کرد: روزی که فرهاد گفت پدر و مادرش با خواستگاری از من مخالفت کردند گویی دنیا بر سرم خراب شد پدر و مادر او معتقد بودند چون من دختری روستایی و کم بضاعت هستم، از نظر فرهنگی و خانوادگی با یکدیگر تفاوت داریم و نمی توانیم باهم ازدواج کنیم به همین خاطر فرهاد و خانواده اش به خواستگاری ام نیامدند.

نسرین بیان کرد: من که از حرف های فرهاد به شدت عصبانی شده بودم و نمی توانستم این وضعیت را تحمل کنم به خواستگاری شهرام پاسخ مثبت دادم او پسری مودب و از یک خانواده ثروتمند بود که با یک خودروی گران قیمت وارد دانشگاه می شد، پس از مدتی با شهرام ازدواج کردم فرهاد که از این موضوع بسیار ناراحت شده بود در یکی از روزها وارد دانشگاه شد و پس از اینکه وارد کلاسی شد که شهرام در آن بود با ضربات پی در پی چاقو او را به قتل رساند و سپس خود را از پنجره کلاس به پایین پرتاب کرد و جان باخت.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این زن با آبروی بازیگر زن و مرد مشهور را برد + عکس

بهاره 18 ساله هر شب به حجله یک مرد می رود !

اقدام شوم با دختر دانشجو در یک باغ / 5 شیطان صفت مرا دست به دست کردند

ریحانه 15 ساله اجباری با 2 مرد به حجله رفت

دردسر حامله شدن سوسن از مردهایی که برای یک شب عقد آنان می شد !

شوهر بی غیرتم کارگرش را برای اقدام شوم به اتاقم فرستاد !

زنم وقتی زندان بودم به عقد موقت یک مرد شد !

پریا ناخواسته خودش را در خانه مجردی به متین باخت / دختر جوان اعدام شد !

مشاور منحرف مدرسه شاهد اقدام شوم به یک دختر در کلاس مدرسه پسرانه بود

خودکشی عروس قبل از رفتن به حجله + عکس

اولین عکس و فیلم لحظه اعدام جوان شیطان صفت مرودشتی در ملاءعام + عکس

قتل پسر 26 به دلیل نبوسیدن معشوقه اش !

ماجرای انتشار فیلم پرونده جنجالی 5 عضو شورای شهر بابل ! + فیلم و عکس

اقدام شوم با میترا 20 ساله در مهمانی استخر خصوصی!

آیا این خبر مفید بود؟