به گزارش گروه ترجمه رکنا، جان وین بابایت، 46 ساله، در ماه مارس 1994 مورد حمله وحشتناکی قرار گرفت. یکشنبه شب بود که همسر سابقش، لورنا، در حالی که خواب بود با چاقو به جانش افتاد و او را عقیم کرد.

این مرد که بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت، پس از 10 ساعت جراحی از مرگ نجات یافت اما پزشکان برطرف شدن عقیم ماندن او را شرطی اعلام کردند.

پلیس با شکایت این مرد، زن او را بازداشت کرد. این زن در بازجویی ها گفت که شوهرم به خاطر اینکه مست بود و  به طور وحشیانه ای آن شب به من تجاوز کرد، تصمیم گرفتم تا او را برای همیشه از مرد بودن بیندازم.

این مرد گفت: هنوز هم در مورد حمله با چاقوی آشپزخانه و سطل خون ریخته شده در اتاق خواب خود کابوس می‌بیند. و هرگز آن صحنه وحشتناک را فراموش نخواهد کرد.

این مرد که هنگام حادثه 24 سال بیشتر  نداشت، گفت: پس از جراحی پزشکان به من گفتند که هرگز نمی توانم مجددا رابطه داشته باشم چون صدمه های من خیلی بد بود.اما این اتفاق نیفتاد و من بهبودی کامل پیدا کرده ام.

وی ادامه داد: مشهور شدنم بابت این اقدام زنم باعث شد که کارگردان فیلم های ناجور به سراغم آمد و از من خواست تا در فیلم های او بازی کنم و من که دوست داشتم به نوعی از زن سابقم انتقام بگیرم و او را متوجه کنم که هرگز عقیم نشده ام، بازی در این فیلم ها را پذیرفتم.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، لورنا بابیت زنی که جان بابیت را ناقص کرده بود، پس از محاکمه از شوهرش طلاق گرفت و از زمانی که شوهر سابقش اقدام به بازی در فیلم های ناجور کرد نام خود را تغییر داد و با نام لورنا گالو یک سازمان غیر دولتی تاسیس کرد تا بتواند از زنانی که مورد اذیت و آزار قرار گرفته اند، حمایت کند.

جان در حال نوشتن زندگینامه ی خود و یک کتاب است. این کتاب شامل ماجرای حملات وحشیانه به اندام مردانه است که بیش از یک قرن اخیر اتفاق افتاده است.

بریده (1)

بریده (3)

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

ماجرای ربودن و آزار دادن 41 دختر جوان در ایرانشهر چه بود؟! / تایید فاجعه بزرگ

جوان شیطان صفت را شناسایی کنید + عکس

انتشار عکس های ناجور دختر جوان هنگام تعویض لباس در میهمانی

راز شناسنامه سیاه ساعتی قبل از صیغه شدن دختر 14 ساله مشهدی!

داماد احمق هم عروس خانم را از دست داد و هم زندانی شد!

دستگیری دختر هزار چهره در مشهد

قتل دختر 4 ساله توسط مادر خوش گذران!

مرد بی رحم بچه 5 ساله را به خاطر یک لنگه کفش زنده زنده به آتش کشید +عکس

لحظه وحشتناک بیرون کشیدن جسد زن از شکم مار پیتون! +فیلم

نقشه دزد هنگام پخش بازی تیم ملی ایران و مراکش / یک مرد از سوی پسرش کتک خورد!

پیدا شدن نوزاد 2 ماهه در نیمه شب قبرستان! / مادر بی رحم دستگیر شد + تصویر

محاکمه دختر خاله به خاطر بلای هولناکی که سر پسرخاله تهرانی اش آورد

دستگیری جوان منحرف به خاطر فریب دختران اصفهانی

آیا این خبر مفید بود؟