کدخبر: 379592 ارسال پرینت 15269

رکنا: حکم اعدام و حبس زن میانسال که با همدستی شوهرش مؤسسه ترویج فساد و عرفان‌های دروغین را بنا نهاده بود تأیید شد. شوهر این زن که در این مؤسسه اقدام به تعرض به زنان و دختران کرده بود به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، اوایل تابستان‌سال‌96 دختر جوانی با مراجعه به اداره پلیس از زن و مرد میانسالی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد و گفت: «مدتی پیش با مرد میانسالی به نام کامران آشنا شدم. او می‌گفت کارمند رسمی صدا و سیماست و به تازگی یک دفتر سینمایی تأسیس کرده است.

روزی از من خواست به دفترش در خیابان گاندی بروم تا با او و همسرش –‌پروین‌- بیشتر آشنا شوم. قبول کردم و به دفترش که هیچ تابلویی نداشت رفتم که متوجه شدم آنها در دفتر تازه تأسیسشان کلاس‌های عرفانی برگزار می‌کنند و می‌توانند بسیاری از مشکلات روحی، روانی و حتی گرفتاری‌های شخصی را حل کنند. از آنجائیکه از بعضی مشکلات در زندگی خسته شده بودم قرار شد در کلاس‌هایشان شرکت کنم و حتی پول زیادی هم به عنوان شهریه پرداخت کردم. بعد از چند جلسه شرکت در کلاس‌ها بود که پروین با حرف‌هایش مرا راضی‌ کرد تا برای سیر مراحل کلاس‌های عرفان، خودم را در اختیار شوهرش قرار دهم.‌»

دختر جوان در ادامه گفت: «روز حادثه Incident وقتی به دفتر آنها رفتم، ابتدا پروین کلمات نامفهومی به زبان آورد و سپس از من خواست شربت بنوشم که آرامم کند. با خوردن آن بیهوش شدم و وقتی به هوش آمدم متوجه شدم مورد آزار قرار گرفته‌ام. اعتراض کردم اما آنها گفتند این مرحله‌ای از درمان افسردگی و حل مشکلات روانی است! باور نکردم و به پزشک مراجعه کردم که مطمئن شدم واقعاً مورد آزار قرار گرفته‌ام. آنجا بود که تصمیم گرفتم از این زوج میانسال شکایت کنم.‌»

به دنبال اظهارات دختر جوان، شناسایی زن و مرد میانسال در دستور کار پلیس قرار گرفت و در حالیکه تحقیقات در این زمینه ادامه داشت شکایت‌های مشابهی به پلیس رسید و تعداد زیادی زن و دختر جوان با مراجعه به اداره پلیس گفتند آن زوج آنها را خام حرف‌هایشان کرده‌اند و زن میانسال با گرفتن شهریه زیاد آنها را در اختیار همسرش قرار ‌داده‌است.

به این ترتیب کامران و پروین بازداشت شدند و پرونده بعد از صدور کیفرخواست به دادگاه انقلاب اسلامی فرستاده شد. در اولین جلسه رسیدگی به پرونده هر دو متهم به اعدام execution محکوم شدند و پرونده برای رسیدگی به اتهام تجاوز Rape به عنف به شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. بنابراین زوج میانسال بار دیگر در همان شعبه پشت درهای بسته و به صورت غیرعلنی محاکمه شدند و هیئت قضایی مرد میانسال را به اعدام و همسرش را به 25سال حبس محکوم کرد. این حکم به دیوان عالی کشور فرستاده شد و در حالیکه حکم صادره در حال بررسی بود، اواخر بهمن‌ سال 96 با اجرای حکم دادگاه انقلاب اسلامی، کامران به دار مجازات آویخته شد. سرانجام حکم صادره از سوی شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران نیز از سوی یکی از شعبات دیوان تأیید شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

زن جوان مچ شوهرش در فرودگاه گرفت / این مرد با یک زن دیگر قصد سفر به خارج را داشت + فیلم

ناگفته های تلخ دختر 14 ساله تهرانی از زندانی بودن در چنگال 5 پسر جوان بی رحم در باغ

نمایش آزار و مرگ جنجالی یک زن توسط 2 سرباز مرزی + عکس

مادر به رفتار شوهر و دخترش شک کرد و گلوی دخترش را برید + عکس

مادر نسیم بعد ازدواج او را وارد بازی خبیثانه ای کرد / شرط پدرناتنی چه بود؟ + عکس

قاتلی که جسد دخترتهرانی را تیکه تیکه کرد : روی هیتلر را سفید کردم! + فیلم گفتگو

تجاوز یک مرد به دختر 19 ساله اش / این دختر خودکشی کرد + عکس

مردی سر دختر 17 ساله اش را برید + عکس

2 دختر مسافر هواپیمای قشم دستگیر شدند / آنها جلوی هواپیما در باند فروگاه قشم خوابیدند

خواستگاری مهرداد خلبان ایرانی از یک دختر در آسمان فیلیپین + فیلم

قبل ازعروسی ماجرای صمیمی بودن عروس خانم بایک بازیگرمرد لو رفت+عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها