کدخبر: 373148 ارسال پرینت 2346

رکنا: مجرم سابقه‌دار که متهم است سوار بر خودروی دوو سیلو زنان را ربوده و به آنها تعرض می‌کرد بازداشت شد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، شامگاه چهارشنبه 22فروردین‌ماه امسال زن جوانی وارد کلانتری 119 مهرآباد جنوبی شد و از راننده یک خودروی دووسیلو به اتهام آدم‌ربایی، تهدید به قتل Murder و تعرض شکایت کرد. بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به دستور قاضی محمدی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. زن جوان در توضیح بیشتر ماجرا به کارآگاهان گفت: ساعت‌20:30 شب حادثه Incident در محدوده میدان آزادی منتظر تاکسی بودم تا به خانه‌ام در شهرک ولیعصر بروم که یک دستگاه خودروی سواری دوو سیلو که راننده‌اش مردی حدوداً 35 ساله بود توقف کرد. بعد از گفتن مسیر سوار شدم و راننده حرکت کرد. بعد از طی کردن مسیر راننده ناگهان تغییر مسیر داد که به او اعتراض کردم. او اما چاقو کشید و من را تهدید به مرگ کرد. بعد از آن در محل خلوتی حوالی جاده قدیم کرج با تهدید چاقو به من تعرض کرد. سرانجام در حالی که از ناحیه گردن دچار جراحت شده بودم من را رها و فرار Escape کرد. هنگام دور شدن خودرو از محل، موفق شدم بخشی از پلاک آن را به ذهنم بسپارم.

با اطلاعاتی که شاکی در اختیار پلیس گذاشت، کارآگاهان موفق شدند شماره پلاک خودرو به شماره انتظامی ایران33 /*** ق 45 را به دست آورند. آنها وقتی برای بازداشت متهم راهی خانه‌اش در شهرک ولیعصر شدند متوجه شدند که متهم پس از ارتکاب جنایت از خانه متواری شده‌است.

در شاخه دیگری از تحقیقات دستور توقیف خودرو در سامانه پلیس ثبت شد و تلاش‌ها برای بازداشت متهم به جریان افتاد. بررسی‌ها در این باره جریان داشت تا اینکه مأموران گشت پلیس آگاهی در محدوده بزرگراه فتح، خودروی مورد نظر را شناسایی کردند و به راننده دستور ایست دادند. مأموران پلیس همچنین متوجه شدند که راننده با زنی که در صندلی جلوی خودرو نشسته درگیر شده است. راننده اما بدون توجه به هشدار پلیس با فشار دادن پدال گاز از محل دور شده و با چند خودروی عبوری هم تصادف Crash کرد تا اینکه سرانجام خودروی وی متوقف و متهم بازداشت شد. زنی که داخل خودرو بود به پلیس گفت من به عنوان مسافر سوار خودرو شده بودم تا به شاد‌آباد بروم. راننده اما بعد از طی کردن مسافتی ناگهان تغییر مسیر داد و با تهدید چاقو قصد تعرض داشت که گشت پلیس از راه رسید و او بازداشت شد. متهم وقتی مورد تحقیق قرار گرفت به تعرض به اولین شاکی اعتراف کرد. او درباره ربودن دومین شاکی هم گفت: بعد از مصرف شیشه دومین شاکی را سوار خودرو کردم و قصد تعرض داشتم که مأموران گشت پلیس از راه رسیده و من را بازداشت کردند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم از مجرمان سابقه‌دار در ارتباط با جرائم مواد مخدر Drugs است و تحقیقات برای شناسایی جرائم بیشتر از او در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها