ساعت 08:15 روز جمعه، ششم مردادماه بود که به مأموران کلانتری 132 نبرد خبر رسید دعوای خونینی در خیابان بهشتی رقم خورده است. بررسی‌ها حکایت از این داشت که مردی 42‌ساله از ناحیه سر و صورت با اصابت ضربات چاقو مجروح شده است که به بیمارستان منتقل شد. همچنین معلوم شد که ضارب، مردی ناشناس بوده که بعد از حادثه Incident از محل متواری شده است. عصر همان روز و در حالی که بررسی‌ها در جریان بود، از بیمارستان خبر رسید که مرد جوان به علت شدت جراحت جان باخته است. بنابراین پرونده با موضوع قتل Murder عمد تشکیل شد. با حضور قاضی مرادی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات بیشتری در این باره انجام شد. یکی از شاهدان گفت: من داخل خانه‌ام بودم که از کوچه فریاد کمک‌خواهی شنیدم. خودم را که به پشت پنجره رساندم، دیدم که مردی جوان با لباس آبی چهارخانه در حالی که چاقو به دست دارد با مقتول درگیر شده است. آن مرد، مقتول را با ضربات چاقو هدف قرار داد و از محل فرار Escape کرد. وقتی خودم را به بالین مقتول رساندم، او غرق خون و بیهوش شده بود. بنابراین با پلیس و اورژانس تماس گرفتم.

وقتی در این باره از همسر مقتول تحقیق شد، جزئیات بیشتری از ماجرا را شرح داد. او گفت: من و شوهرم چند سال قبل ازدواج کردیم و صاحب دو فرزند هستیم. شوهرم مغازه آپاراتی داشت و با یکی از دوستانش آن را شراکتی اداره می‌کرد. آنها روزهای جمعه را نوبتی به مغازه می‌رفتند. شوهرم ساعت8 صبح برای رفتن به مغازه خانه را ترک کرد. یک‌ساعت از رفتن او گذشته بود که برادر شوهرم تماس گرفت و من را از ماجرا با خبر کرد. او خواست خودم را به بیمارستان برسانم. من هم با مادرم تماس گرفتم و همراه او به بیمارستان رفتم.

در حالی که احتمال می‌رفت مرد جوان هدف سرقت Stealing قرار گرفته باشد، کارآگاهان در تحقیقات میدانی متوجه شدند، حادثه در محلی اتفاق افتاده که ساختمان‌های اطراف آن مجهز به دوربین، مداربسته است. آنها بعد از بررسی دوربین‌ها، تصویر ضارب را به دست آوردند. بررسی‌ها حکایت از این داشت که ضارب با نقشه قبلی مرد جوان را تعقیب کرده و در فرصت مناسب با ضربات چاقو او را هدف قرار داده و انگیزه‌ای برای سرقت نداشته است. ضارب بعد از حادثه بدون سرقت کردن از مقتول از محل فرار کرده است.

بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که کارآگاهان احتمال دادند آذر، همسر41 ساله مقتول در جریان قتل، نقش داشته باشد. به همین دلیل مأموران از پسر مقتول تحقیق کردند. وی در بازجویی‌ها گفت: مدتی است مادرم در گروه تلگرامی به نام «دوستان باصفا» عضو است.

من هم عضو این گروه هستم که متوجه شدم مادرم از طریق این گروه با مرد جوانی ارتباط تلفنی و پیامکی دارد. همین موضوع باعث اختلاف پدرم با مادرم شد. پس از این مأموران با بررسی‌تماس‌های آذر متوجه شدند که او از مدتی قبل با مردی 30 ساله به نام جمشید.م تماس داشته و از طریق شبکه اجتماعی تلگرام Telegram با او در ارتباط است. همچنین متوجه شدند که بعد از خارج شدن شوهرش از خانه با جمشید تماس داشته است.

با به دست آمدن این سرنخ، آذر مورد تحقیق فنی قرار گرفت. او در شرح ماجرا گفت: سه ماه قبل بود که در گروه‌ تلگرامی «دوستان باصفا» با جمشید آشنا شدم. بعد از آن بود که با هم رابطه داشتیم. شوهرم مخالف عضویت من در این گروه تلگرامی بود. به همین دلیل با هم اختلاف داشتیم. وقتی شوهرم متوجه شد، شماره دیگری خریدم و به صورت مخفیانه با جمشید چت می‌کردم.

من به جمشید گفتم که شوهرم مرا اذیت می‌کند و کتک می‌زند و آرزوی مرگ او را دارم. مدتی که گذشت جمشید گفت که تصمیم به قتل شوهرم گرفته است، اما من به حرفش توجه نکردم تا اینکه روز جمعه تماس گرفت و گفت که نقشه‌اش ر اعملی کرده است. پس از اعتراف‌های آذر بود که محل زندگی جمشید حوالی میدان هفت‌تیر شناسایی شد و هشتم مردادماه او را در حالی که قصد داشت سوار مترو شود، بازداشت کردند. او وقتی مورد بازجویی قرار گرفت به قتل اعتراف کرد.

او گفت: بعد از آشنایی با آذر او به من گفت که شوهرش همیشه او را اذیت می‌کند. آذر گفت که آرزو دارد که یک روز خبر مرگ شوهرش را بشنود. آذر به من گفته بود که شوهرش روز جمعه ساعت هشت صبح به مغازه می‌رود. با اطلاع از این موضوع خودم را مقابل خانه‌شان رساندم و در محلی خلوت کمین کردم. وقتی شوهرش خانه را ترک کرد، او را دنبال کردم. در فرصت مناسب چاقو کشیدم و خواستم او را از پشت سر بزنم که متوجه شد و با هم درگیر شدیم. در جریان درگیری او روی زمین افتاد که با چاقو او را به قتل رساندم. بعد از فرار با آذر تماس گرفتم و خبر مرگ شوهرش را به او گزارش دادم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات بیشتر از دو متهم در جریان است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی حوادث رکنا را از دست ندهید:

اولین گفت وگو با عاملان مرگ بنیتا کوچولو / درآمد سارق ماهی 5 میلیون بود! +فیلم گفتگو و عکس

جزئیات جدید از درگیری نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد / پلیس: خودرو نماینده 4 میلیون تومان جریمه دارد

زن شوهردار از دوست تلگرامی اش آدمکش ساخت/این زن گفت آرزوی مرگ شوهرش را دارد + عکس

جزییات دستبرد مسلحانه به بانک تجارت قزوین / دادستان بازجوی پرونده شد! + عکس متهم

ربودن ملیکا کوچولو در مشهد/کودک ربایی ها ادامه دارد+عکس دختر بچه

ناگفته های وحشتناک عروس داعشی ها /من زندانی بودم و هرروز....+عکس

شرور سابقه دار دزفول هنگام دستگیری با پلیس درگیر شد و خودکشی کرد

اعدام عجیب مرد شیطان صفت + عکس

فیلم لحظه گریه های قاتلان بنیتا / ما چه کردیم!؟ + عکس

مرگ یک دزد پس از زورگیری در شیرودی تهران

زنده به گور شدن وحشتناک پسر 18 ساله

قتل آتشین دخترعمو در دعوای 2 برادر

اعتراف به قتل رییس باند کوچولوهای وینچسترکش آبادان

فوری / سرقت مسلحانه از بانک تجارت در قزوین

مرگ پریا کوچولو پس از آزار توسط مرد ناشناس/در ساوه رخ داد + عکس

آیا این خبر مفید بود؟