جزییات دستبرد مسلحانه به بانک تجارت قزوین / دادستان بازجوی پرونده شد! + عکس متهم

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، حجت الاسلام صادقی نیارکی، دادستان قزوین اظهار کرد: فردی مسلح که به قصد سرقت Stealing ظهر امروز به بانک تجارت شعبه خیابان نواب قزوین وارد شده بود، با هوشیاری عوامل این بانک و با حضور به موقع پلیس Police دستگیر شد.
دادستان قزوین گفت: این سارق ۳۳ ساله، مجرد و با سواد (دارای مدرک تحصیلی سیکل) و در حال حاضر کشاورز و اهل یکی از روستا‌های اطراف قزوین بوده که به قصد سرقت با اسلحه شکاری وینچستر داخل بانک می‌شود و پس از تیراندازی بدون اینکه به کسی آسیب برسد مبادرت به جمع آوری وجوه می‌نماید که بلافاصله پس از اطلاع پلیس و حضور به موقع ماموران انتظامی دستگیر شد. 

1243257_470
وی ادامه داد: بلافاصله پس از دستگیری سارق طی دستورات جداگانه‌ای به پلیس آگاهی و سایر پلیس‌های تخصصی سوابق نامبرده اخذ و دستور اعزام متهم به دادسرا صادر شد و با حضور متهم، شخصا مبادرت به بازجویی از نامبرده کرده و انگیزه و دلایل ادعایی متهم در خصوص سرقت مورد بررسی قرار گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین در تشریح روند دستگیری متهم عنوان کرد: متهم پس از ورود به بانک مبادرت به شلیک تیر هوایی می‌نماید و از متصدی بانک درخواست وجوه می‌کند که در همین حین با بسته شدن درب بانک و حضور مامورین خود را تسلیم پلیس نموده وخوشبختانه این سرقت بدون هیچ آسیبی به کارکنان و مشتریان بانک ناکام ماند.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: همانگونه که در گذشته به کرات هشدار داده بودیم با کوچکترین ناامنی و مخلان نظم و امنیت برخورد کرده و اجازه نخواهیم داد آرامش و امنیت شهروندان دستخوش هوا و هوس عده‌ای شرور و سارق نما قرار گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟