خط ویژه کدخبر: 258923 ارسال پرینت 26893

رکنا: زن جوان زمانی که با جواب سربالا از جانب راننده تاکسی مواجه شد، تهدید کرد که اگر به خواسته اش تن ندهد فریاد خواهد زد که به او تجاوز شده است.

به گزارش حوادث رکنا، تصاویری که به تازگی از دوربین داش کم یک تاکسی شرکت اوبر در نیویورک تهیه شده است برخورد نژادپرستانه یک مسافر با راننده این شرکت را نشان می دهد. این مسافر زن تنها بدلیل نداشتن شارژر تلفن همراه، این راننده سیاه پوست را تهدید کرد که وی را متهم به تجاوز Rape و توهین خواهد کرد. این مسافر به این راننده گفت: می خواهی سرم را از پنجره خودرو بیرون ببرم و داد بزنم که به من تجاوز کرده ای. می خواهی صورتم را زخمی کنم و به پلیس Policeبگویم که تو صورتم را زخمی کرده ای؟ 
حتی در ادامه این زن به این راننده سیاه پوست می گوید: به کشور خودت برگرد. دونالد ترامپ Trump تو و خانواده ات را به کشورت باز خواهد گرداند.
این راننده سیاه پوست در جواب این زن گفت: هنگامی که شما مودبانه از من درخواست شارژر موبایل کردید، من نیز مودبانه به شما جواب دادم: متاسفم، من شارژر ندارم. اما شما شروع به توهین کردید. 
در ادامه در حالی که هر دو نفر یکدیگر را تهدید به شکایت نزد پلیس می کردند این مسافر زن از خودرو پیاده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار حوادث رکنا را از دست ندهید:

اعتراف های هولناک آشپز قاتل هنگام کشف اجساد / خفاش شب گیلان از 7 قتل زن گفت+عکس و جزئیات

امیر با نقشه شیطانی المیرا را از شهرک غرب ربود و به شمال برد و ... / او می خواست پدر دختر را در برابر عمل انجام شده قرار دهد+عکس

وقتی وارد خانه شدم ایوب با دو دوستش و یک زن در حال عیاشی بودند / وقتی به خودم آمدم که شوهرم با یک دختر فرار کرد و ...

التماس کردم که نوعروسم ولی 3 جوان شیطان صفت هر بلایی خواستند در بیابان فردیس کرج سرم آوردند و ...+عکس

فرار خنده دار یک دزد از دست پلیس در خیابان+ فیلم

 


 

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر