خط ویژه کدخبر: 257738 ارسال پرینت 19597

رکنا: اداره دادگستری میشیگان آمریکا از شناسایی چند پرونده ختنه دختران در یکی از درمانگاه‌های این ایالت توسط یک پزشک خبر داده است.

به گزارش رکنا، به نقل از ستاد حقوق بشر، اداره دادگستری میشیگان آمریکا از شناسایی چند پرونده ختنه دختران در یکی از درمانگاه‌های این ایالت توسط یک پزشک خبر داده است. 
بر همین اساس، یک پزشک 44 ساله به نام جومانا نجروالا اقدام به ختنه دختران 6 تا 8 ساله از سراسر آمریکا بین سال‌های 2005 تا 2007 می‌کرده است که بسیاری از قربانیان اهل ایالت میشیگان هستند. 
طبق این گزارش، به کودکان قربانی نیز تا قبل از انجام جراحی به دروغ گفته می‌شد که برای بیماری معده تحت عمل قرار می‌گیرید.
برخی از دختران قربانی پس از عمل جراحی، دچار عوارضی از قبیل مشکل در حفظ تعادل و راه رفتن شده اند. پرونده این پزشک با شکایت یک دختر 7 ساله در دادگاه در حال رسیدگی است. 
همچنین، گزارش منتشره توسط یک مرکز کنترل بیماری در آمریکا در سال 2012 نشان می‌دهد که بیش از 500 هزار زن و دختر در ایالات متحده قربانی و یا در خطر ختنه هستند.
گفتنی است این عمل در سال 1996 در آمریکا ممنوع و خاطیان به مجازات حبس ابد محکوم می‌شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

دختر 14 ساله در دام شیطانی سرباز یک بیمارستان تهران

پدرم بیر حمانه مادرم را از بالکن به حیاط پرت کرد و به پزیرایی برگشت و تلویزیون نگاه کرد! / پرونده سقوط یک زن در خیابان قزوین بررسی شد

دردسر وحشتناک برای تازه داماد در یک کوچه بن بست جنوب تهران

فرامرز ناخواسته پدرش را زنده زنده سوزاند / مرد مخالف ازدواج قاتل با رویا بود

مردی در شاهرود برادرش را با بنزین سوزاند!

دو زن همدانی برای چیدن گیاهان دارویی به کوه رفتند و ناپدید شدند تا اینکه ...

عارف لرستانی به رویایش رسید / مراسم تشییع در روستای پدربزرگش +فیلم

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    چی میگی حالت خوبه