خط ویژه کدخبر: 257736 ارسال پرینت 3985

رکنا: افسرسابق پلیس روسیه که به اتهام قتل 22 زن و دختر جوان به حبس ابد محکوم شده بود، در اعترافاتی تکان دهنده از 60 جنایت دیگر پرده برداشت و شیطانی‌ترین و بی رحم‌ترین قاتل سریالی تاریخ کشورش لقب گرفت.

1

به گزارش پلیس Police شهر «آنگارسک» سیبری، «میخاییل پاپکوف» 53 ساله که سال‌ها به‌عنوان افسر پلیس با مجرمان و تبهکاران مبارزه می‌کرد و به گفته خانواده و فرزندانش مهربان‌ترین مرد جهان بود، با خلق وخوی شیطانی، هولناک‌ترین جنایات تاریخ جنایی روسیه را رقم زده بود.قربانیان این جانی دختران و زنان 17 تا 40 ساله بودند که به گفته پلیس درمیان آنها زنان مغازه دار، معلم، کارگران رستورانی، زنان خیابانی و... وجود داشتند.او سال 2015 و زمانی که به اتهام قتل Murder 22 زن و دختر جوان شناسایی ودستگیرشده واعتراف کرده بود، دخترش که باور نداشت پدرمهربانش دست به چنین جنایات وحشیانه‌ای زده باشد با فریاد به دادگاه اعتراض کرد و اتهامات پدرش را دروغ خواند. این درحالی بود که «پاپکوف» در یکی از جنایت‌های سریالی‌اش، معلم مدرسه دخترش را ربوده و پس از آزار و اذیت وحشیانه در خانه مجردیش، او را به قتل رسانده بود. اما برای اینکه راز جنایتش فاش نشود هزینه کفن ودفن معلم نگون بخت را پرداخت و آن را هدیه‌ای برای محبت‌های مقتول به دخترش خواند؛ اقدامی که مورد قدردانی بسیاری قرار گرفت.ازسوی دیگر به دنبال تحقیقات ویژه جنایی، اعلام شد بسیاری از قربانیان این قاتل The Murderer سریالی مخوف که سر نداشتند با انواع و اقسام وسایل مرگبار شکنجه Torture شده بودند.قضات دادگاه روسیه پس از افشای 22 جنایت Crime مأمور پلیس، او را در سال 2015 به حبس ابد محکوم کردند. اما دستور تحقیقات پرونده با وجود محکومیت این جنایتکار همچنان ادامه یافت.«پاپکوف» که در طول دوران حرفه‌ای حضور در پلیس، یک بار مظنون پرونده آزار و اذیتی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود.اما درعین حال بارها به‌عنوان پلیس نمونه مورد قدردانی قرار گرفته و چندین بار نیز تست روانی و جسمانی داده بود.

اعترافات شوم

«پاپکوف» بتازگی ازقتل هولناک 60 زن ودختر دیگر هم پرده برداشت و در جریان بازپرسی با خونسردی جرایمش را پذیرفت و گفت: «سال 1992(25 سال قبل) نخستین قتل را انجام دادم. به همین خاطر نخستین زنی را که دیدم سوار کردم. از آن به بعد هم این کار را ادامه دادم.»این قاتل روس دراعتراف‌هایش گفت: همیشه با لباس پلیس سراغ قربانیان می‌رفتم و در بیشتر مواقع بیرون کلوب‌ها و رستوران‌ها به کمین زنان تنها می‌نشستم. «وقتی زنان تنها را می‌دیدم به بهانه‌ای آنها را سوارماشین می‌کردم و در ادامه راه، به محلی خلوت رفته و نقشه‌ام را عملی می‌کردم. من هرگز برای قتل‌ها برنامه‌ریزی نمی‌کردم. به همین خاطر وقتی طعمه‌ام را می‌دیدم تصمیم می‌گرفتم که او را چگونه به قتل برسانم. ضمن اینکه همیشه تبر، چاقو و چوب بیسبال درماشینم بود.»محکومیت پاپکوف به قدری برای اطرافیان و همکاران او غیرقابل باور بود که تا سال 2000 کارآگاهان نیز او را در پرونده این جنایات بی‌تقصیر می‌دانستند. اما پس ازاعترافات صریح اش، همه عقب نشینی کرده و تحقیقات برای شناسایی قربانیان دیگر ادامه یافت.با توجه به اینکه براساس اسناد موجود، این افسر فاسد پلیس روسیه مدتی به‌عنوان دلال خودرو نیز فعالیت کرده بود، پلیس احتمال می‌دهد پاپکوف در این باره نیز جنایت‌هایی انجام داده باشد و تعداد قربانیانش به بیش از 100 نفر برسد. کارآگاهان بر این باورند اگر آمار دقیق جنایات پاپکوف مشخص شود او می‌تواند یکی از هولناک‌ترین جانیان تاریخ لقب بگیرد.درحال حاضر «هارولد شیپمان» از انگلیس با بیش از 260 جنایت، مخوف‌ترین قاتل سریالی جهان است. لوییز گاراویتو از کلمبیا که پلیس نتوانست جرایم او را در پرونده قتل 300 نفر اثبات کند، با اعتراف به قتل 138 کودک در رده دوم خطرناک‌ترین قاتلان قرار دارد. «پدرو رودریگس فیلو» نیز با 71 جنایت، رتبه سوم را در این رده‌بندی دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

2

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

درخواست نوعروس از شوهرش برای اخراج دختر دانشجو از دانشگاه / داماد با این دختر تدریس خصوص داشت

مرد بی نوا که شب کار بود نمی دانست زنش ارتباط شیطانی کثیفی با پسر جوان دارد تا اینکه یک شب ...

وقتی پنهانی وارد خانه زن جوان شدم او خوابیده بود از خود بی خود شدم و ...+ عکس

دختر زیبایی بود او را به خاطر نجات از دست شیطان های پارک ملت به خانه ام بردم ولی نمی دانم چه شد که...

اعتراف به سرقت 2 میلیارد تومانی طلا از یک خانه ویلایی در شمال تهران+عکس

همسایه ها چند بار زن شوهردار را که به نزد نگهبان باغ دماوند می آمد را دیده بودند/ راضیه را نمی شناسم و ...+عکس بلایی که 3 جوان بیلیارد باز بر سر زندگی یک مرد آوردند / شرط بندی های بی شرمانه در کنار میز

اعتراف به ارتباط شیطانی با زن 40 ساله ای که 6 سال پیش مرده است

وقتی پیام ها و عکس های داخل تلفن مادرم را دیدم از پدرم خواستم تا او را طلاق دهد ولی آن اتفاق شوم افتاد و ...+عکس

پسر دانشجو زن استاد را با ماشینش دزدید و به جاجرود برد و ...+عکس

اقدام کثیف مدیر شرکت که منشی اش را تسلیم نیت شیطانی اش کرده بود / او فیلم های ارتباط شوم را برای خواستگارم فرستاد و ...

از لای در دیدم عمو سعید چه بلای شومی سر مادرم آورد / این دختر در دادگاه شهادت داد

حادثه شوم برای عروس 10 روزه

سگ گله ناجی چوپان شد

مرد بی رحم 2 دخترش را در پمپ بنزین کشت و ...+عکس

راز شیطانی پزشک جراح با دختران بی هوش در اتاق عمل لو رفت

راز هولناک خانه مجردی مرد شیطان صفت که دختران جوان پای در آنجا می گذاشتند+عکس

مردی به پلیس تهران زنگ زد و گفت : زن سابقم را در حمام کشتم

مردی چشمان دوست پسر دختر نوجوانش را کور کرد+ تصاویر

تازه دامادشیطان صفت، دختر 15 ساله همسایه را زیر پله ها برد و ...

گرگ ها مرد کوهنورد را دریدند/ اتفاق وحشتناکی که در کوهسار افتاد+عکس اسکلت برجای مانده

2 پسر شبیه هم بودند، آن دو به نوبت داخل ال 90 مرا شکنجه شیطانی کردند و ...+عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر