دادستان شهرستان پردیس تشریح کرد

خط ویژه کدخبر: 250587 ارسال پرینت 1588

رکنا: راز پسر جوانی که با همدستی دوست صمیمی‌اش پدر و مادر خود را به قتل رسانده و وانمود کرده بود که آن‌ها بر اثر گازگرفتگی جان باخته اند فاش شد.

به گزارش رکنا، حدود بیست روز پیش در شرق تهران گزارش فوت یک زن و مرد ظاهراً بر اثر گازگرفتگی به دادستانی پردیس ارجاع شد.
با حضور قاضی Judge ویژه قتل Murder و کارآگاهان پلیس Police آگاهی در نگاه اول خبرها از فوت این دو نفر براثر گازگرفتگی حکایت داشت و جواز تدفین این افراد صادر شد.
بررسی‌ها در رابطه با این موضوع ادامه داشت تا اینکه سرنخ‌های جدیدی در این رابطه به‌دست آمد و با دستورات قضائی و هوشیاری کارآگاهان اداره آگاهی مشخص شد که این زن و شوهر به قتل رسیده‌اند.
حیدر فتاحی دادستان پردیس، در تشریح جزئیات این ماجرا اظهار کرد: بررسی‌های صحنه و سرنخ‌هایی که از مرگ این زن و شوهر به‌دست‌آمده بود، مشخص کرد که پسر این خانواده با همدستی یکی از دوستان صمیمی‌اش نقشه قتل پدر و مادرش را کشیده و طوری وانمود می‌کند که گویی این زن و شوهر بر اثر گازگرفتگی فوت کرده‌اند.
وی ادامه داد: عاملان این جنایت Crime شب گذشته بازداشت‌شده و در اداره آگاهی به قتل اقرار کرده‌اند.
دادستان پردیس گفت: این پسر جوان که تقریباً ۱۷ سال دارد، انگیزه اصلی قتل را بدرفتاری پدر و مادر با وی عنوان کرده و بررسی بیشتر در رابطه با این پرونده ادامه دارد.
فتاحی به والدین توصیه کرد که در تربیت و مراقبت از فرزندان خود توجه لازم را داشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر