خط ویژه کدخبر: 248641 ارسال پرینت 622

رکنا: مفتیان داعشی هر روز برای اهداف پلید این گروهک تروریستی فتواهای جدیدی صادر می‌کنند.

کتابچه‌ای سرّی مربوط به گروهک تروریستی داعش ISIS یافت شده است که از آموزش‌های عجیب و وحشتناک در مدارس تحت تسلط آنها خبر می‌دهد. در این کتابچه که گروه محققان کویلیام (مستقر در انگلیس) آن را پیدا کرده است صفحاتی وجود دارد که به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد در شرایط اضطرار جنگی هم‌نوع و هم‌جنس غیرمسلمان و یا مسلمان خود را بکشند و بخورند.

یکی از اعضای این گروه تحقیقاتی می‌گوید: "در این کتاب چیزهای زیادی آموزش داده می‌شود اما یکی از وحشتناک‌ترین موارد، بخشی است که به دانش‌آموزان آدمخواری را یاد می‌دهد".

در این کتابچه درسی آمده است چنانچه در شرایط اضطرار قرار گرفتید و چیزی برای خوردن یافت نشد می‌توانید فرد دیگری را بکشید و گوشتش را مصرف کنید؛ حالا این فرد می‌تواند غیرمسلمان باشد یا مسلمانی باشد که اسلام موردنظر آنها را قبول ندارد!

وحشتناک‌تر این است که در این کتابچه حتی توضیح داده شده که چه قسمت‌هایی از بدن خورده و چگونه گوشت آن آماده شود. طبق گزارش‌ها داعشی‌ها یک مادر عراق را مجبور کرده‌اند که از بقایای جسد پسرش برای آنها غذا تهیه کند و حتی خودش را مجبور کرده‌اند که از آن بخورد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر