خط ویژه کدخبر: 228618 ارسال پرینت 616

رکنا:نوعروس فراری درخانه فساد چهار دزدمسلح که نه تنها سرقت می کردند بلکه با دختران و زنان فراری زیادی رفت و آمد داشتند زندانی بود و کنیزی می کرد.

به گزارش رکنا،چهار مرد جوان و یک زن ۱۹ساله که از گردانندگان و اعضای اصلی باند سرقت Stealing از خانه ها در مشهد بودند شناسایی و در اقدام ضربتی مرکز عملیات و یژه فرماندهی انتظامی مشهد داخل آپارتمانی واقع در محدوده بلوار شهید فکوری مشهد دستگیر شدند. این آپارتمان سه خوابه را چندی قبل جوانی به نام داود که سردسته باند است با کرایه ماهیانه دو میلیون تومان اجاره کرده بود تا آن را به پاتوق دوستان و همچنین مخفیگاه زنان وختران فراری تبدیل کند . او و سه دوستش و نوعروس ۱۹ساله فراری که همگی بچه ته تغاری خانواده بودند در این خانه نقشه سرقت ها را طراحی و زنان و دختران فراری را نیز پناه می دادند. داود که ۲۴ساله است در اظهارات اولیه خود گفت:پدرم برای من یک خودروی پژو پارس خرید اما من دوست داشتم یک خودروی آخرین مدل و پول زیاد داشته باشم وهرکاری دلم می خواهد انجام دهم. من سه خواهر دارم و بچه ته تغاری خانواده هستم. دو ماه قبل هم پدر و مادرم برایم به خواستگاری دختر یکی از اقوام رفتند تا هم سر و سامان بگیرم و هم بلکه سر عقل بیایم و مثل ادم زندگی کنم. اما فایده ای نداشت و رفیق بازی مرا از تهران به مشهد کشانده و از هشت ماه قبل آلوده خطاکاری های خودم شده بودم. دومین متهم این پرونده جواد است. جوانی ۳۲ ساله که یک دختر بچه سه ساله دارد و پس از درگیری با پدر زنش و با توجه به چک هایی که پدرزنش از او برگشت زده بود از تهران گریخته و همراه داود به مشهد آمد ه است. این مرد جواد در این شهر با دختری دوست شد. او پس از مدتی با زنی ۱۹ساله که چند ماه در عقد بوده و طلاق گرفته در یکی از شهرهای شمالی کشور آشنا شد و این زن را با خود به مشهد آورد. جواد می گوید: خانواده آبرومندی دارد و حیف از آنها که من بخواهم عضوی از خانواده شان باشم. جواد افزود:من در زمینه صنایع چوب کار می کردم و اتفاقا درآمد خوبی هم داشتم. پس از اختلافی که با پدر زنم پیدا کردم فراری شدم و با محمد که یکی از دوستان دوران کودکی ام است در مشهد به سراغ داود رفتیم. من هم بچه ته تغاری خانواده بودم و خیلی لوس و ننر مرا بار آورده بودند در اینجا آشنایی با یک دختر باعث شد رفت وآمدهای من ،محمد و داود ادامه پیدا کند. بعد هم جوان دیگری را پیدا کردیم که او هم خلاف بود و ما باند سرقت را تشکیل دادیم.

photo_2016-10-31_19-01-36

وی ادامه داد:با نوعروس طلاق گرفته ای در شمال آشنا شده بودم او را نیز همراه خود به اینجا آوردم تا کارهای پاتوق را انجام بدهد و برای مان غذا درست کند. ما در روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت ۵تا ۷بعدازظهر از خانه ها و آپارتمان هایی که مالک آن حضور نداشت سرقت می کردیم. در زمان سرقت هم بی سیم داشتیم و با همدیگر در تماس بودیم. از ۸ماه قبل سرقت های خود را شروع. کردیم روزی که دستگیر شدیم(روز گذشته ) در پاتوق مشغول کباب کردن گوشت بلدرچین بودیم که به دام افتادیم. فقط می توانم بگویم ر فیق بازی و فکر احمقانه ناقص باعث شد به چنین سرنوشتی دچار شویم.

 

 

 

محمدجوان ۲۶ساله ای گه یک کودک ۱۰ماهه دارد بر ای او دلتنگی خاصی می کند. چهار قبضه اسلحه که یک قبضه آن کلت جنگی و سه قبضه نیز شکاری و وینچستر است در خانه او کشف شده است محمد می گوید :از دو ماه قبل با اعضای گروه مشکل پیدا کردم و از آنان جدا شدم. متهم دیگر پرونده که موهای سرش را تاج خروسی آرایش کرده و آثار خالکوبی و تتو روی دستانش دیده می شود ۲۷سال دارد. او چندی قبل به طور اتفاقی با اعضای باند آشنا شده است. مرد جوان می گوید مغازه داشتم درآمدم خوب بود فقط از باب داش مشتی و برای خودنمایی به این رفقای ناباب که من هم هستم و از هیچ چیزی نمی ترسم دست به این کار زدم. البته در عنفوان جوانی هم با مقادیری کریستال دستگیر شدم و هشت سال در زندان Prison بوده ام. زن ۱۹ ساله ای نیز که در پاتوق دزدان دستگیر شده اظهار داشت: همراه جواد به اینجا آمدم. از سه هفته قبل هم می خواستم به شهر خودمان برگردم اما آنها زندانی Prisoner ام. کرده بودند و کلفتی شان را می کردم. در مدتی که من در این خانه بودم حدود ۳۰ زن و دختر فراری به این خانه رفت و آمد می کردند. من بچه ته تغاری خانواده بودم ومطلقه هستم.

 

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در باره این پرونده به رکناگفت:در پی گزارش سرقت های سریالی از منازل مسکونی در محدوده آزاد شهر, امامت, معلم, قاسم آباد و بلوار هاشمیه و پیروزی مشهد و دغدغه شهروندان برای پی گیری این سرقت ها دستورات لازم صادر و ماموران مرکز عملیات و یژه پلیس Police مشهد با هدایت مستقیم سرهنگ محمد بوستانی, فرمانده انتظامی مشهد وارد عمل شدند. سردار سرتیپ بهمن امیری مقدم افزود:ماموران مرکز عملیات ویژه در اقدامی ضربتی سردسته باند را دستگیر و با شناسایی مخفیگاه نوچه هایش در بلو ار شهید فموری سه مرد و یک زن جوان که از دیگر گردانندگان شبکه بزرگ سرقت و پنهان کردن زنان و دختران فرار Escape بودند نیز دستگیر شدند. وی افزود:اعضای باند تا کنون به ۳۰سرقت ار منازل مسکونی اعتراف کرده اند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود:تحقیقات گسترده پلیسی برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان پرونده و افراد مرتبط با این پرونده و همچنین طلافروشی که اقدام به خرید طلاهای بدون فاکتور از سارقان می کرد ادامه دارد و با توجه به کشف چهار قبضه اسلحه و بی سیم و دیکر ابزاری که در سرقت ها مورد استفاده متهمان قرار می گرفت احتمال ارتکاب دیگر جرایم خشن توسط آنها وجود دارد و متهمان برای انجام تحقیقات تخصصی به دستور مقام قضایی در اختیار مرکز عملیات ویژه پلیس مشهد قرار گرفته اند. وی در پایان از مالکان منازل خواست واحدهای مسکونی را به تجهیزات کنترلی و بازدارنده از سرقت ها مجهز کنند تا از وقوع چنین سرفت هایی پیشگیری شود.

photo_2016-10-31_19-01-12

سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن امیری مقدم همچنین تاکید کرد:توجه و محبت بیش از اندازه خانواده متهمان به فرزندان خود که همگی بچه های ته تغاری خانواده خود بوده اند نیز هشداری است به والدین تا نسبت به شیوه های صحیح فرزند پروری و تربیت فرزندان توجه بیشتری داشته باشند و آنان را زیاده خواه و مغرور بار نیاورند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. 

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

راز های پنهان پزشک تبریزی در تحقیقات لو رفت / دادستان تبریز به ابهامات پاسخ گفت + عکس

پزشک تبریزی پذیرفته است غذاها نذری نبود / راز نسخه معروف این پزشک که جعلی بود، لو رفت + عکس

حمله مرد دیوانه با ساطور به فروشگاه ایوب / پلیس شش ساعت بعد به محل حادثه رسید + عکس

پسر خوش تیپ دختران را به خانه اش می برد و ... / وقتی مقاومت کردم با خشونت کار خودش را کرد+ عکس متهم

فیلم مشمئزکننده تنبیه یک نوجوان در کلاس + تصاویر (16+)

نقشه شوم پسر جوان برای زنان آبادانی در شب های تاریک

درگیری یک زن با دوست دختر شوهرش در کلانتری / راز خوشگذرانی های سپهر در پارتی شبانه لو رفت

دردسر مرگ نوعروس و مهریه 1367 سکه ای او برای داماد

اقدام وقیحانه تعمیرکار با زن شوهر دار

چشمانم را که باز کردم خودم را در شرایط بد و در اتاق خواب پسر خاله ام دیدم / او از همه صحنه ها فیلم گرفته بود

کودک 6 ساله با نقاشی اقدام زشت آشپز مهدکودکی در تهران را کشید / این کودک هر روز آزار و اذیت می شد

دستگیری دزدان چاه های نفت در خوزستان

زنی شوهرش را به خاطر ارتباط با زنان با چاقو خواجه کرد!

نمی دانم مادرم با مرد غریبه ارتباط داشت یا نه! ولی پدرم خیلی کلافه بود و ...

اقدام زشت تعمیرکار با زن شوهر دار

پسر جوان در کوچه خلوت به زن همسایه هم رحم نکرد

نجات زوج اروپایی از ارتفاعات برفی دماوند

آزار و اذیت دختر جوان در آلاچیق مزرعه + عکس

جدال "هستی" با مرگ پس از عمل وحشیانه پدر+عکس

قاتلی که عمه و عمویش را کشت + عکس

 

عکس یادگاری بازیگران زن معروف ایرانی در دورهمی عاشقانه ! +عکس

بازیگر مشهور سرطان حنجره گرفت +عکس

سلفی بازیگر معروف ایرانی در کنار تمام پسرهایش +عکس

سوال جالب بازیگر معروف ایرانی وقتی غرق در آبنبات ها بود! +عکس

بهاره کیان افشار در میهمانی خصوصی رستوران شخصی محمدرضا گلزار +عکس

بازیگر زن چشم سبز ایرانی را بدون آرایش ببینید! +عکس

عکس جالب خواننده معروف ایرانی با همسرش حین رانندگی +عکس

ادعای جنجالی بازیگر زن معروف علیه فیلمساز سرشناس / آزار و اذیت وقیحانه ای که لو رفت +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر