چرا هانیه توسلی ازدواج نکرده است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: هانیه توسلی از بازیگران خوب و پر کار سینمای ایران است. هانیه توسلی فیلم‌های درخشانی در کارنامه بازگیری خود دارد. جنجال عکس هانیه توسلی با یک مرد در فضای مجازی حواشی زیادی را به دنبال داشته است. اما همه‌ی این‌ها شایعه است و هانیه توسلی مجرد می‌باشد.

هانیه توسلی را در این گفتگو در ابتدا از علاقه اش به سینما میگوید که فیلمنامه سارا اثر داریوش مهرجویی را سه بار خوانده هست و که کتاب قدیمی‌اش را دارد نمایشنامه‌های مهرجویی را رونویسی می‌کرده هست و این که با دقت به بالارفتن سنش شور و هیجانش نسبت به سینما ته نشین شده هست

 

به آن چیزی که دوست داشته ای، آرمان و آرزو که داشتی، رسیده‌ای؟

 صادقانه بگویم نه. من اصلا بازیگری خودم را قبول ندارم. به نظرم هنوز توانایی خودم را روی پرده ندیده ام غیر از یک فیلم …. شاید هم خیلی آرمانگرایم.

 در بازیگری همۀ وقت گفته ام الیزابت هوپر را دوست دارم. ولی شما تصور کنید که در سینمای کشور ایران که نمیشود که معلم پیانو تولید و معلم پیانو را بازی کرد. ولی آن خیلی آرمانی هست. من برترین بازی که در زندگی ام دیده ام.

یه سئوال بسیار خصوصی می‌پرسم ازدواج نمیخواهی بکنی؟

نه

چرا ازدواج نمی‌کنی؟

ازدواج یه خرده پیچیده هست سخته. همین حالا دارم به شما می‌گویم و ممکن هست که ازدواج بکنم. والا راستش وقتی جوان و کم سن بودم خیلی دوست داشتم بچه دار بشوم تو ذهن همۀ وقت بود و تحت تاثیر رمان جان شیفته بودم.

چقدر رابطه آن زن با بچه عجیب هست من هم در سن شانزده سالگی و هفده سالگی همۀ وقت تو ذهنم …. همین حالا احساس می‌کنم سی و هفت ساله هستم و خیلی بعید می‌دانم، چون خیلی پیچیده هست

نمی‌خواهی بچه بیاوری و بزرگ کنی؟

 اتفاقا خانم … دیدم. یکی از همکلاسی‌های من در دانشگاه بودند تئاتر که می‌خواندیم و یک بچه را به سرپرستی قبول کرده بود. خودش و دخترش را دیدم. نمی‌دونم … شایدم یک روزی اینکار را بکنم. شاید آن قدر روی خودم کار کنم که بتونم مسئولیت یک انسان را قبول کنم.

 این سئوال را به این علت کردم که من، چون روی تاریخ کوتاه بازیگری زن در سینمای کشور ایران کار کردم همۀ خانم‌ها اکثرا تنها بودند. برخی افراد خیلی تنها بودند مثلا در تنهایی …

تنهایی خیلی جذاب هست!

تنهایی در سال‌های پیری جذاب نیست ..

من به سال‌های پیری نمی‌عرف …. ان‌شاءا… اگر خدا بخواهد …. به هر حال ببیند آدم ازدواج کند بچه داشته باشد نوه داشته باشد یک خوبی‌هایی دارد برای آدمی مدل من یک بدی‌هایی هم دارد من خیلی حوصله جمعیت و شلوغی ندارم من همۀ وقت از تنهایی لذت می‌برم.

یک جایی هم بودم که فامیلان و دوستانم بودند سریع کتابم را بر می‌دارم خیلی وقتا دوست دارم تنها باشم و از جمع گریزانم. تضادی بین حرفه‌ای که گزینه کردم و حالی‌که دارم وجود دارد. مادرم از اول ابتدایی مدرسه رفتم همین مدلی بودم. مدرسه هم که رفتم دوست صمیمی نداشتم. همۀ وقت از تنهایی لذت بردم.

آیا این خبر مفید بود؟