واژگونی مینی‌بوس حامل کارگران در محور قصرشیرین خسروی ۱۶ مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش رکنا، مینی‌بوس حامل کارگران یک شرکت، امروز دوشنبه 21 تیر ماه در محور قصرشیرین به خسروی واژگون شد و در اثر این حادثه 16 نفر مصدوم شدند.

خوشبختانه تاکنون موردی از فوت در اثر این حادثه گزارش نشده و تمام مصدومان جهت درمان به بیمارستان قصرشیرین انتقال داده شدند.

مرادعلی تاتار فرماندار قصرشیرین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: یک دستگاه مینی‌بوس حامل کارگران بیست.ن پارس وابسته به بنیاد مستضعفان در حدفاصل جاده خسروی و قصرشیرین دچار حادثه شد.

وی با بیان اینکه این تصادف فوتی نداشت عنوان کرد: به محض اطلاع نیروهای امدادی به محل اعزام و تمام 16 نفر به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) منتقل شدند.

تاتار گفت: 14 نفر از مصدومان در بیمارستان مداوا شدند اما دو نفر دوار شکستگی دست و پا شده بودند که برای ادامه درمان به کرمانشاه منتقل شدند.

وی افزود: با پیگیری از طریق پلیس راه متوجه شدیم که هیچگونه مانع یا خودرویی در حادثه دخیل نبوده و سهل‌انگاری راننده سبب وقوع تصادف شده است.

فرماندار قصرشیرین عنوان کرد: بنیاد مستضعفان در این منطقه در زمینی به مساحت بیش از 4000 هکتار اقدام به احداث باغ‌های مثمر کرده و بیش از 250 نفر به طور مستقیم مشغول به کار هستند و مسیر تردد این کارگران جاده چهار بانده است و مشکلی ندارد و استاندارد کامل در آن رعایت شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟