سرقت زن فقیر جانش را به خطر انداخت  + عکس

سرقت از بانک زن 40 ساله هندی را تا نزدیکی مرگ کشاند. این زن 40 ساله پس از دستگیری علت سرقت از بانک را بی پولی و فقر عنوان کرد. بنا به گفته افسرپلیس ، سرقت از بانک با برنامه ریزی از پیش طراحی شده صورت گرفت و و این زن پس از سرقت از بانک در اتاق سرور بانک محبوس شد و پس از یک روز که از سرقت از بانک گذشته بود توسط مدیر بانک نجات یافت.

سرقت از بانک به خاطر فقر

به گزارش گروه ترجمه رکنا، مدیر بانک حین سرکشی به بانک متوجه حضور این زن در بانک شد و پس از تماس با اداره پلیس و دستگیری متهم مشخص شد که ظاهرا این زن در مراجعات قبلی خود به بانک متوجه شده بود که هیچ یک از کارمندان به اتاق سِرور بانک مراجعه نمی‌کنند و سپس نقشه‌ای را برای سرقت از بانک با پنهان شدن در این اتاق به مدت یک شب و سرقت از اتاقی که پول‌ها در آن نگهداری می‌شد طراحی کرد و در یک فرصت مناسب وارد اتاق سِرور شد.

بنا به گفته پلیس محلی ، پس از تعطیل شدن بانک و بسته شدن درب‌ها، این زن وارد اتاقی شد که حدس می‌زد پول‌ها در آن نگهداری می‌شود اما با این حال تلاش وی برای شکستن درب اتاق بی نتیجه ماند و پس از تعطیلی این زن در بانک گرفتار شد.

سرقت از بانک توسط زن 40 ساله هندی

گفتنی است که هنگامی که مدیر بانک درب بانک را باز کرد زن 40 ساله را در حالی که کاملا ضعیف شده بود پیدا کرد و بلافاصله با پلیس تماس گرفته و آن‌ها را در جریان این اتفاق قرار داد.

در حال حاضر متهم با اتهاماتی از جمله تلاش برای سرقت، شکستن اموال دولتی مواجه است و اکنون به یک مرکز تست کرونا منتقل شده و پس از مشخص شدن جواب آن باید در دادگاه حاضر شود.

آیا این خبر مفید بود؟