فداکاری مادر برای نجات پسر 2 ساله اش از دست مار + عکس

به گزارش رکنا،در اتفاقی که به تازگی رخ داد یک زن محلی در این کشور با دیدن کودک ۲ ساله خود که به سمت یک مار شاه کبری سینه خیز می‌رفت با اقدامی به موقع توانست جان فرزندش را نجات داد.

«ساسمیت گوچهایت» و همسرش «آکیل موندا» در خانه حضور داشتند که ناگهان با این صحنه وحشتناک روبه‌رو شدند. در حالی که موندا پسر ۲ ساله خود را بغل کرد و از پنجره اتاق به بیرون پرید، مادر کودک نیز با وجود آنکه هیچ ماری را لمس نکرده بود این خزنده را گرفت و به بیرون از خانه پرتاب کرد. این اتفاق روز شنبه و زمانی رخ داد که یک مار شاه کبرا ۸ فوتی (۲.۴۳ متری) وارد خانه این زوج در منطقه «مایوربهانج» واقع در ایالت اودیشا شد.

مادر فداکار جان پسرش را از حمله مار شاه کبری نجات داد

در تصاویری که توسط یکی از رسانه‌های محلی هند منتشر شده این زن را در کنار این خزنده خطرناک نشان می‌دهد. پدر این کودک در این باره گفت: «به محض اینکه پسرم را دیدم که به سمت مار می‌رود فورا او را بغل کردم و از پنجره اتاق بیرون پریدم. سپس به یک افسر جنگلبانی که می‌شناختم زنگ زدم و از او کمک خواستم.»

گفتنی است؛ این مار شاه کبری توسط ماموران جنگلبانی محل شکار و به منطقه جنگلی منتقل شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟