وخامت حال فریدون اللهیاری/ برایش دعا کنید!

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان خبر داد که فریدون اللهیاری به دلیل ابتلا به کرونا از یک هفته پیش در بیمارستان بستری‌شده و از همگان خواست، برای بهبود حال او که رو به خامت رفته، دعا کنند.

ناصر طاهری به ایسنا گفت: با وجود اینکه مدیر کل میراث اصفهان از مدتی قبل درگیر بیماری سرطان خون و پیوند مغز و استخوان بود، در این شرایط حساس ایجاد شده به‌واسطه‌ی شیوع ویروس کرونا ، بی‌وقفه کار می‌کرد.

وی ادامه داد: فعالیت در حوزه‌ی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستیِ استانی مانند اصفهان بسیار سنگین است اما حتی این کسالت، مانع حضور ایشان در اداره کل نمی‌شد تا تکریم ارباب‌رجوع همواره برقرار باشد.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان با ستودن روحیه‌ی مسئولیت‌پذیری، رواداری و پاسخگویی مدیرکل این اداره، تصریح کرد: در آخرین جلسه‌ای که با آقای اللهیاری داشتیم، وضع جسمی خوبی نداشت و توصیه کردیم که استراحت کند. از همان روز ایشان در بیمارستان بستری شد و تا دو روز پیش هم تلفنی با یکدیگر در ارتباط بودیم اما اکنون حالش رو به وخامت رفته و تحت مراقبت ویژه است.

طاهری افزود: آقای اللهیاری انسان وارسته‌ای است که برای میراث اصفهان از جان مایه گذاشته و از همه می‌خواهم در این شرایط برای سلامتی او دعا کنند تا هر چه سریع‌تر به آغوش گرم خانواده‌ی خود و میراث اصفهان بازگردد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟