6 سارق حرفه ای باعث قطعی برق در همدان بودند

به گزارش رکنا، سرهنگ مجید گلی، فرمانده انتظامی شهرستان کبودرآهنگ گفت: در راستای افزایش وقوع سرقت و تخریب تجهیزات انتقال نیرو و مخابراتی در سطح شهرستان کبودراهنگ و روستا‌های تابعه که به دنبال آن خساراتی به لوازم برقی خانگی شهروندان وارد می‌کرد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

بازداشت دزدان کابل برق

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی، ۶ سارق در این خصوص شناسایی و دستگیر شدند که متهمان در بازجویی‌های فنی و تخصصی، به ۶ فقره سرقت کابل‌های مخابراتی و ۴ فقره سرقت اماکن خصوصی و دولتی اعتراف کردند.

سرهنگ گلی بیان کرد: در بازرسی از محل اختفاء سارقان، اموال مسروقه زیادی از قبیل ۶۴۵ متر انواع سیم و کابل برق فشار قوی، تجهیزات مخابراتی، قیچی فشار قوی، لوازم داخل خودرو و اقلام و لوازم اماکن خصوصی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ از عزم جدی مجموعه انتظامی شهرستان در راستای برخورد قاطع با سارقان و بهره گیری از روش‌های نوین پلیسی در کمترین زمان ممکن خبر داد و گفت: شهروندان ضمن تقویت سیستم‌های حفاظتی و نصب قفل‌های ایمن و مستحکم، هر گونه تردد مشکوک افراد و یا وسایل نقلیه ناشناس را به شماره تماس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟