شرکت تاژ آتش گرفت + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 2.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

انبار شرکت تاژ در آتش سوخت.

به گزارش رکنا، مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین  گفت: از نیم ساعت پیش یکی از سوله‌های یک واحد تولیدی فعال در زمینه مواد شوینده و بهداشتی دچار آتش سوزی گسترده شده است.

مهدیخانی افزود: در حال حاضر ۱۲ دستگاه خودروی آتش نشانی از قزوین، الوند و شهرک صنعتی لیا در محل حادثه حضور دارند و در حال خاموش کردن آتش هستند.

به گفته او، آتش نشانان بویین زهرا، آبیک و محمدیه هم در حال آماده باش هستند.

مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت: این حادثه تا کنون مصدوم نداشته است و علت آتش سوزی در دست بررسی است.

آتش سوزی در شرکت تاژ / ظهر امروز رخ داد

 پیش از ظهر امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ در یک شرکت تولیدکننده مواد شوینده آتش سوزی رخ داد.

مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت: پس از اطلاع از این حادثه و میزان حریق در این شرکت نیروهای آتش نشانی شهرک لیا، الوند، شهرستان البرز، بوئین زهرا، محمدیه و قزوین به محل این حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: یکی از سوله‌های شرکت کاملاً از بین رفته است و در حال حاضر نیروهای متخصص آتش نشانی با بررسی‌ شرکت‌های هم‌جوار و میزان وجود مواد شیمیایی در حال کنترل و اطفاء حریق هستند، ضمن اینکه شرکت‌های همجوار نیز تخلیه شده است.

مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین با اشاره به اینکه خوشبختانه این حادثه تا کنون تلفاتی نداشته، تصریح کرد: تا این لحظه اطلاعات دقیقی در خصوص میزان خسارات وارده وجود ندارد و تحقیق در این خصوص چند روز طول می‌کشد، نگرانی اصلی سرایت آتش به شرکت‌های همجوار بود که با تلاش نیروهای آتش نشانی، شعله‌های آتش از چند جبهه مهار شد و می‌توانم بگویم اوضاع تحت کنترل بوده و خطر برطرف شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟