آتش سوزی در مجتمع مسکونی 80 واحدی

به گزارش رکنا، روز گذشته شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در شهرک بعثت، خیابان زنگنه، خیابان حیدری خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 83 را در ساعت 12:34 دقیقه عازم محل حادثه کرد.

به گفته شهرام طاهری فرمانده آتش نشانان تیم اعزامی، در یک مجتمع چهار طبقه دارای 80 واحدمسکونی، ناگهان یکی از واحد های مسکونی طبقه چهارم به علت نامعلومی دچار آتش سوزی شد.

وی با اشاره این که دود بسیار زیادی در داخل ساختمان انتشار یافته بود، افزود: آتش نشانان پس از قطع جریان برق و گاز، به داخل واحد مسکونی وارد شده و به وسیله یک دستگاه خاموش کننده دستی، شعله های آتش را به سرعت مهار و خاموش کردند.

طاهری خاطر نشان کرد: آتش نشانان پس از مهار کامل شعله های آتش اقدام به تخلیه دود از داخل ساختمان کرده و سپس موارد ایمنی لازم را به ساکنان گوشزد کردند.

وی در مورد دلایل بروز این حادثه اظهار داشت: احتمال دارد آتش سوزی از ماشین لباسشویی شروع شده و سپس به اطراف سرایت کرده باشد که کارشناسان آتش نشانی علت بروز این حادثه را در دست بررسی قرار داده اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟