تصادف با گاردریل در نواب زن و مرد تهرانی در خودرو حبس شدند + عکس ها

یک دستگاه خودرو سواری بامداد امروز به هنگام تردد در بزرگراه نواب به دلایل نا معلومی با گاردریل بزرگراه برخورد کرد و واژگون شد.

در جریان این حادثه ، دونفر از سرنشینان این خودرو دچار آسیب دیدگی شدند که به وسیله آمبولانس به بیمارستان انتقال یافتند.

به گزارش رکنا، در ساعت 1:15 دقیقه بامداد امروز طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام وقوع این حادثه رانندگی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 52 و 5 و گروه امداد و نجات 1 را به بزرگراه نواب، زیر پل کمیل اعزام کرد.

محمدرضا عیسی پور افسر آماده منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این مورد گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 در مسیر شمال به جنوب بزرگراه نواب در حال حرکت بود که به علت نامعلومی به شدت با گاردریل کناری بزرگراه برخورد و سپس بر روی سقف واژگون شد.

وی اضافه کرد: بر اثر این حادثه رانندگی، دو نفر از سرنشینان این خودرو که مرد و زن 35 و 30 ساله ای بودند، مجروح و در داخل اتاقک آن محبوس شدند.

این افسرآماده آتش نشانی درادامه تصریح کرد: آتش نشانان با حفظ ایمنی فردی و محدوده بندی خطر، با تجهیزات تخصصی هیدرولیکی نجات اقدام به رهاسازی سرنشینان از داخل خودرو کردند و سپس آنان را برای اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

عیسی پور با اشاره به این که دراین حادثه به این وسیله نقلیه خسارات زیادی وارد شد، افزود: آتش نشانان با بریدن گاردریل های شکسته، سطح بزرگراه را پاکسازی و ایمن کردند.

گفتنی است علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون توسط پلیس راهور منطقه در دست بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟