6 عکس از آتش سوزی بزرگ در شهرزیبا / انبار شیشه ماشین خاکستر شد

 انبار شیشه ماشین در شهرزیبا  در بامداد امروز دچار حادثه شد و در آتش سوزی سوخت.

به گزارش رکنا، شاهدان با دیدن شعله های آتش و دود فراوانی که از یک ساختمان به آسمان برمی خاست، سراسیمه در ساعت 3 بامداد امروز با سامانه 125 تماس گرفته و تقاضای کمک کردند که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 27 و 74 به همراه خودروهای پشتیبانی را به محل حادثه واقع در شهرزیبا، خیابان مرادی روانه کرد.

علیرضا حیاتی افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران که از همان لحظات اولیه در محل حادثه حضور پیدا کرده بود، درباره جزئیات این آتش سوزی گفت: هنگامی که به محل حادثه رسیدیم مشاهده شد که انباری به مساحت 100 متر مربع مملو از شیشه انواع خودرو و نیز کارتن به همراه یک دستگاه لودر کوچک ویژه جابجایی وسایل(بابکت) که در داخل انبار بود، دچار آتش سوزی شد.

وی با اشاره به خروج دود و آتش زیاد از قسمت های مختلف انبار به بیرون، افزود: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، عملیات خود را شروع کرده و با استفاده از چندین رشته لوله آبرسانی اقدام به خاموش کردن شعله های آتش کردند و گروه دیگری از آتش نشانان نیز به طور همزمان پس از قطع جریان برق و گاز انبار، عملیات جستجو برای یافتن افراد محبوس شده را انجام دادند.

حیاتی با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی و نیز برآورد دقیق میزان خسارات وارده در حال حاضر توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: نیروهای آتش نشانی در کمترین زمان ممکن، شعله های آتش را مهار و خاموش کرده و همچنین از سرایت آن به اطراف ممانعت به عمل آوردند.

این افسر آماده آتش نشانی با بیان این که دراین حادثه، هیچ کس آسیب جانی ندید، اضافه کرد: آتش نشانان در پایان عملیات خود، دود و محصولات آتش را توسط فن های قوی از داخل انبار به بیرون تخلیه کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟