واژگونی اتوبوس مسافربری در جاده همدان به کرمانشاه + عکس ها

8 مسافر در واژگونی اتوبوس راهی بیمارستان شدند.

به گزارش رکنا، ساعت ۷:۱۲ روز ۷ اردیبهشت ماه، با اعلام گزارش مرکز کنترل عملیات استان (EOC) به تیم پایگاه امدادونجات جاده ای بیستون مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری اتوبوس در جاده کرمانشاه به بیستون، بلافاصله تیم های عملیاتی هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

واژگونی اتوبوس مسافربری

در این حادثه ۸ سرنشین خودروی اتوبوس دچار مصدومیت شدند که یک نفر از این مصدومان توسط عوامل امدادی هلال احمر رهاسازی و تحویل نیروهای اورژانس برای انتقال به مراکز درمانی شدند.

۷ مصدوم هم توسط نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از وقوع یک فقره تصادف جرحی در جاده‌ بین شهری خبر داد و اظهار داشت: در ساعت ۷ صبح امروز در محور همدان-کرمانشاه یک دستگاه اتوبوس ولوو دچار واژگونی شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان اینکه این حادثه  8  مصدوم برجای گذاشت تصریح کرد: اتوبوس ولوو که از مبدا تهران به مقصد کرمانشاه در حال تردد بود به علت تخطی از سرعت مطمئنه دچار واژگونی شد.

سرهنگ شیرانی خاطرنشان کرد:سرعت و سبقت غیرمجاز، عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی عامل وقوع ۸۲ درصد از تصادفات رانندگی هستند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

واژگونی اتوبوس در جاده کرمانشاه به بیستون با ۸ مصدوم

واژگونی اتوبوس در جاده کرمانشاه به بیستون با ۸ مصدوم

واژگونی اتوبوس در جاده کرمانشاه به بیستون با ۸ مصدوم

آیا این خبر مفید بود؟