کتک زدن راننده معلول بی گناه توسط مردم + فیلم
حجم ویدیو: 16.50M | مدت زمان ویدیو: 00:02:13

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار وحشیانه گروهی از مردم محلی در آمریکا با یک مرد معلول را به تصویر می‌کشد. پس از آنکه این مرد ناتوان جسمی با خودروی T-boning خود با یک خودروی Chevy SS قرمزرنگ که در حال اجرای حرکات نمایشی در وسط خیابان بود برخورد کرد مورد حمله این افراد قرار گرفت. این اتفاق در نزدیکی خیابان برادوی & ۱۲۱ شهر لس آنجلس واقع در ایالت کالیفرنیا آمریکا رخ داد.

چگونگی وقوع کتک زدن جوان معلول

به گزارش رکنا، ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شد چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو در حالی که عده‌ای در اطراف چهارراه تجمع کرده اند راننده یک خودروی لوکس قرمزرنگ در حال انجام حرکات نمایشی دیده می‌شود. لحظاتی بعد به دلیل مسدودشدن چهارراه توسط این خودرو، راننده خودروی فرد معلول از راه رسیده و با شدت زیادی به این خودرو برخورد می‌کند.

اذیت و آزار فرد معلول و پدر بیمارش

در ادامه راننده خودروی قرمز رنگ و افراد حاضر در چهارراه راننده بیچاره را محاصره کرده و اقدام به اذیت و آزار او و پدر بیمارش که در ماشین حضور دارد می‌کنند. در این ویدئو مشاهده می‌شود آن‌ها روی سقف خودرو رفته و شیشه‌های ماشین را می‌شکنند. این افراد ضمن وارد کردن آسیب به خودروی وی، مرد بیمار را روی زمین کشیده و با مشت و لگد به وی حمله ور می‌شوند.

در انتهای ویدئو در حالی که کفش این راننده را از پایش خارج کرده اندو او توان بلندشدن از روی زمین را ندارد، پدر او در داخل خودرو ملتمسانه از حمله کنندگان می‌خواهد او و پسرش را رها کنند. این افراد با گرفتن پیراهن پدر راننده که به نظر می رسد او نیز یک معلول است تلاش می کنند او را از ماشین بیرون بکشند.

گفتنی است؛ پلیس آمریکا در مورد این حادثه هنوز اظهار نظر نکرده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟