گیر کردن زن و مرد جوان در پرایدی که با تیر برق تصادف کرد + عکس

به گزارش رکنا، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز ، ساعت ۳:۲۰ دقیقه بامداد امروز شاهدان این حادثه در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ وقوع آن را به آتش نشانی اطلاع دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ آتش نشانان ایستگاه‌های ۱۷ و ۱۸ را به سوی محل حادثه در کمربندی شهرک گل‌ها رهسپار کرد.

در جزئیات بیشتر این حادثه آمده است: یک دستگاه خودروی سواری پراید با دو سرنشین ۳۷ و ۳۸ ساله به هنگام حرکت در مسیر کمربندی شهرک گلها، به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف و به شدت با ستون برق برخورد کرد.

تصادف زوج جوان با تیر برق

بر اثر این حادثه رانندگی ، این زوج جوان از قسمت دست و پا دچار مصدومیت شده و در اتاقک خودرو گرفتار شدند.

آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، با استفاده از ست هیدرولیک ضمن ایمن سازی خودرو با قطع جریان برق و رفع کامل نشت سوخت، با برش دادن بدنه خودرو مصدومان را رها سازی کردند.

نیرو‌های عملیاتی این وسیله نقلیه را به حاشیه امن خیابان منتقل و اقدام به پاکسازی سطح خیابان از بقایای به جا مانده از این حادثه کردند.

با توجه به اینکه مصدومان این حادثه تحویل عوامل اورژانس شدند، این خودرو جهت بررسی علت وقوع این حادثه تحویل کارشناسان پلیس راهور تحویل داده شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟