بازداشت مرد همه فن حریف بهشهر / اعتراف به 23 فقره کلاهبرداری

لاهبردار حرفه‌ای با ۲۳ فقره ارتکاب به جرم در شهرستان بهشهر دستگیر شد.

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهرگفت:ماموران انتظامی در پی دریافت چند فقره پرونده مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان باصدور چک بلامحل در قبال خرید و فروش خودرو ، املاک تجاری و مسکونی و ... موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش رکنا، او با اشاره به انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، افزود: ماموران انتظامی با انجام تلاش بی وقفه مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

بازداشت کلاهبرداران حرفه ای در بهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهرگفت: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیسی به ۲۳ فقره کلاهبرداری از شهروندان به ارزش ۱۵ میلیارد ریال با صدور چک بلامحل و انتساب خود به برخی از مسئولان اعتراف کرد.

سرهنگ عنایتی گنجی از معرفی متهم دستگیر شده به زندان به دستور مرجع قضائی خبر داد و افزود: شهروندان ضمن انجام استعلامات لازم حین معاملات ملکی بویژه در خصوص اصالت املاک مورد معامله از طریق ادارات ذیربط واطمینان کامل از اعتبار بانکی طرف معامله، در صورت اطلاع از موارد مشکوک در زمینه امنیتی و یا سوء استفاده افراد کلاهبردار مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟