35 تصادف همزمان در آخرین ساعات سال 99 در این شهر ایران

در آخرین ساعات سال 99 در کاشان 35 تصادف همزمان صورت گرفت.

به گزارش رکنا، حسین ریاحی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ساعت هشت صبح روز ۲۹ اسفند تا ظهر شنبه ۳۰ اسفندماه ۴۴۵ تماس با مرکز ارتباطات اورژانس کاشان گرفته شده است، اظهار داشت: از این بین ۳۵ مورد مربوط به تصادفات بوده است.

وی با بیان اینکه در این تصادفات و سوانح رانندگی ۴۶ نفر مصدوم شده اند، ابراز داشت: ۲۹ نفر از این تعداد مربوط به تصادفات شهری و ۱۷ نفر هم به خاطر تصادفات جاده‌ای بوده است.

رئیس مرکز اورژانس با اشاره به اینکه این حجم از تصادفات در مقایسه با سال گذشته در روز پایانی سال رشد معناداری داشته است، تصریح کرد: خوشبختانه در این تصادفات ساعات پایانی سال ۹۹ در کاشان هیچ کدام از هموطنان فوت نکرده اند.

وی گفت: با توجه به اینکه حجم مسافرت‌های نوروزی امسال افزایش معناداری داشته است از هموطنان عزیز می‌خواهیم که در هنگام سفر برای جلوگیری از هرگونه رخداد ناگوار، قوانین راهنمایی و رانندگی را به طور کامل رعایت کنند.

ریاحی افزود: پرسنل اورژانس کاشان در طول شبانه روز و در پایگاه‌های شهری و جاده‌ای منطقه کاشان برای امدادرسانی و کمک به هموطنان و شهروندان کاشانی در آمادگی کامل هستند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟