وانت مرد تهرانی در تصادف با درخت پوکید + عکس ها

برخورد شدید یک دستگاه خودرو وانت با جدول و درختان حاشیه بزرگراه یک مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش رکنا، ساعت 08:29 دقیقه روز گذشته شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از وقوع یک حادثه رانندگی در بلوار دستواره، بعد از میدان مادر خبر دادند که با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی‌ درنگ آتش نشانان ایستگاه 90 روانه محل حادثه شدند.

بنا به اظهار مهدی پورحیدر فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، یک دستگاه خودرو پیکان وانت حامل بار میوه به علت نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیر اصلی خود با جدول و درختان حاشیه بزرگراه برخورد کرد که در پی این حادثه، راننده وانت بار که مردی 60 ساله بود با کمک سرنشینان خودروهای عبوری از داخل این وسیله نقلیه خارج شد.

150

وی افزود: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به قطع جریان برق و رفع نشت سوخت خودرو کرده و محل حادثه را ایمن کردند.

پور حیدر تصریح کرد: آتش نشانان در ادامه عملیات خود با همکاری عوامل پلیس راهور، خودرو وانت را به حاشیه امن خیابان منتقل و محل حادثه را از بقایای به جای مانده این حادثه پاکسازی کردند.

این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که علت بروز این حادثه توسط پلیس راهور درحال بررسی است، ابراز داشت: راننده مصدوم توسط عوامل اورژانس جهت مداوا به مرکز درمانی انتقال داده شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟