پشت پرده آگهی‌های جعلی در ارومیه / مردم فریب نخورید !

 رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: آگهی‌های جعلی و تبلیغات کذب، ترفند کلاهبردان در جهت به دام انداختن کاربران است.

به گزارش رکنا، سرهنگ اکبر نصرتی، رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی در خصوص جزئیات این خبر گفت: با وصول پرونده‌های متعددی مبنی بر اینکه از حساب بانکی شهروندان برداشت‌های غیر مجازی صورت گرفته است، موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که عامل گرفتاری این افراد آگهی جعلی با عنوان "فروش اینترنت ارزان" در اینستاگرام است.

این مقام مسئول گفت: افراد بزه دیده در مواجهه با این آگهی جعلی ، فریب خورده و نسبت به خرید آن اقدام و با مراجعه به صفحه جعلی پرداخت، مورد کلاهبرداری گرفته و از حساب‌های آنان برداشت‌های غیر مجازی صورت گرفته است.

سرهنگ اکبر نصرتی با بیان اینکه افراد سوجو و کلاهبردار با سوء‌استفاده از نیاز مردم و جلب اعتماد آنان با بارگزاری آگهی‌های جعلی اقدام به کلاهبرداری می‌کنند، گفت: هموطنان باید با فعالیتی هوشمندانه و عدم اعتماد به اینگونه آگهی‌ها، مراقب باشند تا قربانی اینگونه تبلیغات فریبنده نشوند.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) به عنوان پل ارتباطی با هموطنان است، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد خلاف قانون در فضای مجازی می‌توانند از این طریق با پلیس در میان بگذارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟