اولین عکس از مامور پلیس فداکار  / او جان داد تا 2 تهرانی زنده بمانند

ستوان جواد رضایی در اقدامی فداکارانه جان 2 عابر پیاده را نجات داد و خودش به کام مرگ فرو رفت.

تصادف سمند با عابر پیاده در خاوران

به گزارش رکنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در خصوص اقداما فداکارانه مامور کلانتری 128 تهران نو گفت: ساعت ۶:۴۵ صبح امروز ستوان جواد رضایی مأمور کلانتری ۱۲۸ تهران نو با پای پیاده از خانه اش در خیابان نبرد خارج و به سمت محل کارش در حال حرکت بود که متوجه حرکات نامناسب خودروی سمند که با سرعت بالا به سمت عابران پیاده در ایستگاه پایانه خاوران بود، شد.

تصادف سمند با عابر پیاده در خاوران

فداکاری مامور کلانتری 128 تهران نو

وی افزود: ستوان جواد رضایی با دیدن این صحنه وقتی دید جان 2 نفر از عابران پیاده در خطر است در اقدامی شهادت طلبانه به سمت عابرانه پیاده رفت و آنها را به سمت دیگر پرت کرد اما در این صحنه خودروی سمند با سرعت با مامور فداکار تصادف کرد که ستوان جواد رضایی در این صحنه به خاطر شدت تصادف در دم جان باخت.

سرهنگ موقوفه ای ادامه داد: بلافاصله اورژانس، پلیس، پزشک قانونی و قاضی کشیک در محل حاضر می‌شوند و عابران پیاده که مامور پلیس آنها را نجات داده بود مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با تسلیت به همسر و فرزند و دیگر اعضای خانواده ستوان جواد رضایی خاطر نشان کرد: ستوان رضایی یک پلیس به تمام معنا بود که برای حفظ سلامتی و جان شهروندان جان خود را تقدیم کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟