سقوط آرایشگر جوان روی قیچی بدنش را شکافت + فیلم
حجم ویدیو: 4.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حادثه‌ای وحشتناک برای یک پیرایشگر آمریکایی را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق، این پیرایشگر بر اثر سقوط روی قیچی خود به شدت زخمی شد.

به گزارش رکنا، آقای سیلوا در حال کوتاه کردن موی یکی از مشتریان بود که ناگهان بر اثر از دست دادن تعادل خود روی زمین افتاد. او پس از بلند شدن از زمین متوجه شد که قیچی‌ای که در دست داشت در سینه او فرو رفته است. مشتریان و همکاران سیلوا بلافاصله به کمک وی شتافتند و او را به بیمارستان منتقل کردند. این اتفاق روز جمعه و در پیرایشگاهی در شهر بوستون واقع در ایالت ماساچوست رخ داد.

عمل باز قلب برای پیرایشگر جوان 

رابرت دلو روسو، صاحب این پیرایشگاه گفت که سیلوا پس از این حادثه بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی باز قلب قرار گرفت. بنا به گفته آقای روسو در صورتی که این نوک قیچی تنها یک اینچ به سمت چپ سینه سیلوا فرو رفته بود او جان خود را از دست می‌داد. او همچنین گفت به کارمندانش گفته بود تا خون ریخته شده روی زمین را تمیز نکنند، چون پلیس در ابتدا تصور می‌کرد که این پیرایشگر با چاقو مورد حمله قرار گرفته است.

بنا به گفته روسو، سیلوا یکی از بهترین کارمندانش بود و تنها یک هفته پس از فعالیت در بوستون کارش را دوباره از سر گرفته بود. این پیرایشگر پس از انجام عمل جراحی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است.گفتنی است؛ برای تامین هزینه بیمارستان وی صفحه‌ای در GoFundme ایجاد شده که تاکنون بیش از ۲۴۰۰۰ دلار جمع آوری شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟