نقاشی‌های این سگ صاحبش را پولدار کرد + فیلم
حجم ویدیو: 21.81M | مدت زمان ویدیو: 00:03:23

سگ قلم مویی را در دهان خود نگه داشته و به بوم نقاشی ضربه می‌زند و آثار هنری انتزاعی را با امضای پنجه کوچک خود خلق می‌کند.

نقاشی‌های این سگ با فروش اینترنتی بیش از ۱۳۰۰۰ هزار پوند استرالیا استقبال چشمگیری داشته است. او یک نقاش حرفه‌ای نیست، اما یک سگ شکاری عاشق هنر است.

 سرگرمی‌های خلاقانه  یک منبع جدی برای درآمدزایی

سگ شکارچی ثابت می‌کند که سرگرمی‌های خلاقانه می‌تواند یک منبع جدی برای درآمدزایی صاحبان خود باشد. صاحب این سگ با فروش ۲۸۸ نقاشی زیبا از مارس ۲۰۱۷ تاکنون بیش از ۱۳۰۰۰ پوند استرالیا درآمد کسب کرده است.

سگ نقاش فقط ۸ سال دارد و از چهار سال پیش با کشیدن آثار انتزاعی بر روی تکه‌های پارچه هنر خود را نشان داد و با چاپ پنجه خود این آثار را امضا کرد.

موفقیت یک سگ در کشیدن نقاشی

«دنیس لاو» صاحب سگ ۳۷ ساله، استاد دانشگاه ادمونتون کاناداست و درباره نقاشی‌های این سگ می‌گوید: هانتر همیشه باهوش و کنجکاو بوده است. او همیشه تلاش می‌کند تا ترفند‌های جدیدی را بیاموزد، بنابراین به فکر نقاشی کشیدن افتادیم و این موفقیت بزرگی بود.

او درباره نحوه کشف این مسئله گفت: می‌خواستیم دیوار‌های خانه را رنگ کنیم و من می‌خواستم به هانتر اجازه دهم که قسمت‌هایی از آن را او نقاشی کند. اولین بار که آن را امتحان کردیم، از مهارت آن تعجب کردیم. او واقعاً از انجام این کار لذت می‌برد بنابراین به این کار ادامه دادیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟