سارق لپ تاپ رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بازداشت شد + عکس

زنی که ادعا می‌شود لپ تاپ نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را برای فروش به روسیه به سرقت برده است، دستگیر شد.

به گزارش رکنا ، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد زنی که متهم به نقض قوانین کنگره شده و در جریان آشوب‌ها لپ‌ تاپ نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را با هدف فروش به روسیه به سرقت برده بود، در منطقه‌ای در پنسیلوانیا دستگیر شد.

رایلی جون ویلیامز ۲۲ ساله به جرم ورود غیرقانونی و خشونت آمیز به کنگره و رفتار‌های بی‌قاعده متهم شده است. او به دلیل سرقت لپ تاپ هنوز متهم نشده و پرونده همچنان در دست بررسی است. ویدئو‌های منتشر شده از او در روز آشوب نشان می‌دهد ویلیامز در ۶ ژانویه با سایر آشوبگران به کنگره وارد شده است.

اعترافات سارق  لپ‌تاپ نانسی پلوسی

در جریان پیگیری‌ها برای شناسایی ویلیامز، شخصی به ماموران اف‌بی‌آی گفت این زن در اظهاراتی از قصد خود برای ربودن لپ‌تاپ پلوسی و تحویل آن به دوستی برای فروش به سرویس اطلاعات خارجی روسیه خبر داده است. او مدعی شد ویلیامز یا هنوز دستگاه را دارد یا آن را نابود کرده است. معاون پلوسی ناپدید شدن لپ‌ تاپ را در ۸ ژانویه تایید کرد.

به گفته مقامات اف‌بی‌آی، ویلیامز همچنین حساب‌هایش را در شبکه‌های اجتماعی پاک کرده و شماره تلفن خود را نیز تغییر داده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟