کرسی برقی 2 خانه مسکونی را خاکستر کرد / سنندج

 رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: ۲ باب منزل مسکونی به علت استفاده از کرسی برقی غیر استاندارد طعمه حریق شد.
به گزارش رکنا، ، سهیل فضل‌وزیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن سرما بسیاری از شهروندان به دلیل گرم شدن محیط اقدام به برپایی کرسی می‌کنند.
وی افزود: عدم رعایت اصول ایمنی و غیر استاندارد بودن المنت‌های برقی یا روشن گذاشتن این المنت‌ها در زمان عدم استفاده در طول فصل زمستان ممکن است منزل مسکونی را دچار حریق کند.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج یادآور شد: ۲ باب منزل مسکونی در خیابان اردلان و عباس آباد بعلت استفاده از کرسی غیر استاندادرد طعمه حریق شد.
وی در خصوص علت آتش سوزی گفت: ساکنان این منزل مسکونی کرسی متصل به برق را رها کرده و منزل را ترک کرده بودند که همین امر موجب گرم شدن المنت آن و داغ شدن بیش از حد لامپ و آتش سوزی شده بود.
فضل‌وزیری با بیان اینکه این حادثه خسارت جانی در برنداشت اما از لحاظ مالی خسارات فراوانی بر جای گذاشت از شهروندان خواست قبل از برپایی کرسی‌های برقی از ایمنی لوازم گرمایشی آن اطمینان کسب کرده و در زمان خروج از منزل نیز المنت برقی را حتما از برق خارج کنند تا از آتش سوزی جلوگیری شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟