رد شدن خودرو از سر مرد جوان + فیلم
حجم ویدیو: 1.42M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

به گزارش رکنا، یک کارگر شهرداری در چین که در حال خروج از کانال فاضلاب شهری بود از حادثه‌ای که می‌توانست منجر به مرگش شود با خوش شانسی جان سالم به در برد. دقیقا در زمانی که «ژانگ» سر خود را از دریچه کانال فاضلاب برای خروج از آن بیرون آورده بود یک خودرو از روی سر وی عبور کرد.

این ویدئو توسط دوربین مداربسته گرفته شده است

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته تهیه شده است این لحظه نفس گیر را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو این کارگر در حالی که با بیرون آوردن سرش قصد خروج از کانال فاضلاب را دارد ناگهان یک خودرو از راه رسیده و چرخ آن از روی دریچه فاضلاب رد می‌شود.

این در حالی بود که راننده خودرو قادر به دیدن این کارگر نبود و در صورتی که سر او کمی بیشتر از دریچه بیرون بود امکان وقوع یک حادثه ناگوار وجود داشت. در این اتفاق که روز چهارشنبه ۲۵ نوامبر در منطقه «آکسو» واقع در «ژینجیانگ» چین رخ داد این کارگر از ناحیه سر دچار آسیب سطحی شد.

بستری کارگر جوان در بیمارستان

بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین ژانگ بلافاصله به نزدیکترین بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفت. بنا به این گزارش او پس از درمان از بیمارستان مرخص شده است.

مقامات محلی برای افزایش سطح ایمنی کارگران در هنگام کار در کانال‌های فاضلاب شهری این ویدئو را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟