این عروس و داماد امریکایی اشک همه را در آوردند  + عکس

از شیوع ویروس مرگبار کرونا در جهان 11ماه می‌گذرد. اولین بار این ویروس مرگبار در شهر ووهان چین گزارش داد. با افزایش مرگ مشکوک تعدادی از شهروندان چینی سرانجام دولت این کشور پس از تحقیقات اولیه از شیوع ویروسی خطرناک با نام کرونا در این شهر خبر داد. این ویروس بلافاصله از مرز‌های چین گذشت و تاکنون در 218 کشور جهان گزارش شده است.
اما در حالی که برخی از افراد با وجود شیوع ویروس مرگبار کرونا همچنان اصرار به برپایی جشن‌های خاص مانند جشن عروسی دارند اقدام تحسین برانگیز یک زوج جوان اهل ایلینوی آمریکا به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

اقدام دیدنی یک زوج در روزهای کرونایی

«بیلی لِویس» و «امِلی باگ» هر دو ۳۰ ساله تصمیم گرفتند تا برپایی مراسم بهترین روز زندگی خود را لغو کنند. با این حال آن‌ها تصمیم گرفتند تا تمام 5000 دلاری را که برای برگزاری جشن عروسی خود در نظر گرفته بودند به یک سازمان غیرانتفاعی کمک نمایند.
در این عمل انساندوستانه این زوج خوشبخت، هزینه تهیه غذای 200 هزار نفر از افراد نیازمندان از جمله بیماران مبتلا به ناتوانی ذهنی شدید را تامین کردند. در یکی از تصاویر منتشر شده پرسنل این سازمان غیرانتفاعی در حال آماده کردن بسته‌های غذایی برای نیازمندان دیده می‌شوند.

تصمیم جالب زوج جوان به جای برگزاری مراسم عروسی

این در حالی بود که قرار بود مراسم عروسی این زوج جوان در تاریخ یکم اکتبر در تالار مجلل شیکاگو برگزار شود. سخاوت این زوج موجی از واکنش‌های مثبت کاربران را به همراه داشت و آن‌ها شرافت و انساندوستی این زوج جوان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این زوج هم می‌توانستند تحت هر شرایطی عروسی خود را برپا کنند، اما نه تنها جان دیگران را به خطر نینداختند بلکه با تصمیم خود هزاران نفر را سیر کردند.» کاربر دیگری نوشت: «متفکرانه و سخاوتمندانه. قطعا یک داستان الهام بخش بود!» آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟