محموله فوق سری در تهران ردزنی شد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور خریداری و پس از گذشتن از استان اصفهان به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیم از ماموران عملیات پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با همکاری 2 تن از همدستانش با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پراید محموله مواد افیونی را به شهر تهران منتقل کند.

سرهنگ حسنوند با بیان اینکه با تکمیل رصد های اطلاعاتی نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، گفت: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر به استان اصفهان اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به این که با همکاری پلیس اصفهان محور مواصلاتی به شهر اصفهان تحت کنترل در آمد، گفت: خودروی متهمان در محور مواصلاتی به شهر "نائین" از توابع استان اصفهان مشاهده و در عملیاتی مشترک خودرو متهمان متوقف و سرنشینان آن دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروی متهمان 62 کیلو و 120 گرم تریاک کشف شد، اضافه کرد: با اعتراف متهمان به جرم ارتکابی هر سه متهم به دادسرا معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟