واکنش جالب کودک به صدای زنگ ناگهانی موبایل + فیلم
حجم ویدیو: 2.51M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

به گزارش رکنا،وبسایت DailyMail یک ویدئوی جالب از یک کودک ایرلندی منتشر کرد که مورد توجه قرار گرفت. این ویدئو مربوط به یک جمع خانوادگی است که در حال صحبت هستند. در بین این جمع یک کودک ۱۱ ماهه قرار دارد که توجه همه‌ افراد حاضر در آن جمع به این کودک معطوف شده است. والدین این کودک گوشی خود را در اختیار او قرار داده‌اند تا با آن بازی کند. بازی کودک با گوشی، تصور این بود که کسی پشت خط قرار دارد و او شروع به صحبت کردن با آن شخص فرضی کرد. همه این جمع خانوادگی معطوف به اعمال این کودک بودند و وی از این توجه به وجد آمد و خوشحالی خود را با قهقه و خنده‌های بلند نشان می‌داد.

در این بین ناگهان گوشی شروع به زنگ خوردن کرد. کودک از این اتفاق شوکه شد و خنده و قهقه‌های او به گریه تبدیل شد و پاهای خود را تکان داد و شروع به لرزیدن کرد. مردمک چشمان کودک از شدت شوک گشاد ‌شد و تلفن را به زمین انداخت. مادرش، آیلین کد ۲۲ ساله، این لحظه را در ۲۱ اکتبر شکار کرد و پدرش آنتونی، ۴۴ ساله، گفت که آن‌ها هروقت که دوباره این ویدئو را می‌بینند، باز هم می‌خندند.

دوستان خانوادگی که بارها و بارها این ویدئو را تماشا کرده‌اند حتی گفته‌اند که این بهترین چیزی است که تاکنون دیده اند. آنتونی گفت: او در ابتدا شوک شد. بعد از آن وقتی دید همه ما می‌خندیم، او نیز شروع به خنده کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟