دوچرخه سوار گمشده در ارتفاعات درازنو بعد از 5 ساعت جستجو پیدا شد + فیلم
حجم ویدیو: 6.36M | مدت زمان ویدیو: 00:00:52

به گزارش رکنا ، حسین باقری  اظهارکرد: به دنبال اطلاع از گمشدگی آقای ۴۰ ساله در ارتفاعات درازنو، محدوده آبشار دوآب، نیروهای واحد عملیاتی هلال احمر گلستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه ساعت ۱۷ و ۴۷ دقیقه یکشنبه اتفاق افتاد که بلافاصله بعد از اعلام گزارش توسط پلیس ۱۱۰، دو تیم عملیاتی متشکل از هشت نفر با بکارگیری تجهیزات لازم جستجو را آغاز کردند.

باقری بیان کرد: بعد از پنج ساعت جستجو، این دوچرخه سوار ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه توسط تیم جمعیت پیدا شده و به منطقه امن انتقال و تحویل عوامل انتظامی داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی گفت که در این جستجو دو تیم مردمی هم هلال احمر را در یافتن این فرد یاری کردند.

گفتنی است روزبه غریب ۴۰ ساله از روستای درازنو به سمت جنگل امام رضا (ع) در حرکت بود که به علت تاریکی هوا از مسیر اصلی خارج و نتوانست به مقصد برسد که توسط نیروهای هلال احمر پیدا شد.

لازم به ذکر است که گلستان یکی از استان‌های پرحادثه در زمینه حوادث کوهستان است که دو حادثه گمشدگی هم در روزهای اخیر در استان اتفاق افتاده بود.

رئیس هلال احمر شهرستان کردکوی گفت:عصر دیروز(یکشنبه ۴ آبان) گزارش گم شدن مرد دوچرخه سوار ۴۰ ساله که از روستای درازنو به سمت جنگل امام رضا کردکوی در حرکت بود، به هلال احمر اعلام شد.

بلافاصله ۲ تیم متشکل از ۸ نیروی امدادی از شهرستان به منطقه اعزام شدند و پس از چند ساعت جستجو، مرد دوچرخه سوار که ایرانی مقیم کانادا است در ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه پیدا می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟