مرگ مرموز 2 مرد اصفهانی در یک خانه 30 متری

به گزاش رکنا، فرهاد کاوه آهنگران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه گاز گرفتگی در منزل مسکونی، اظهار کرد: این حادثه در ساعت هشت صبح امروز (شنبه) به مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان اعلام شد.

وی با اشاره به محل حادثه واقع در خیابان توحید سپاهان‌شهر، افزود: بعد از اعلام این حادثه در شهروندان آتش نشانان بلافاصله بعد از حضور در محل حادثه درب واحد ۳۰ متری را باز کردند.

احتمال گازگرفتگی 2 مرد اصفهانی بالاست

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات به حادثه اعزام شدند، اضافه کرد: آتش نشانان در بدو ورود با دو نفر آقا 48 ساله و 20 ساله مواجه شدند که به تأئید عوامل اورژانس شهر قبل از رسیدن اکیپ اعزامی با احتمال گاز گرفتگی جان خود را از دست داده بودند.

وی با بیان اینکه عدم توجه به اصول ایمنی نصب و استفاده از وسایل گرمایشی می‌تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد، گفت: علت دقیق وقوع این حادثه به عهده مراجع قضائی، انتظامی و پزشکی قانونی است ولی شواهد و بررسی‌های اولیه صحنه حادثه نشان از احتمال گاز گرفتگی دارد.

کاوه آهنگران تاکید کرد: از همشهریان عزیز درخواست می‌کنیم با شروع فصل پاییز نسبت به بازدید مجدد وسایل گرمایشی خود اقدام نمایند و در صورت هرگونه سوال و مشکل در این باره سوالات خود را از آتش نشانی بپرسند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟