دستبند پلیس بر دستان سارقان جواهرات در میناب

به گزارش رکنا ،  سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در پی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت طلاجات از منزل وی و متواری شدن سارق یا سارقان در شهرستان میناب، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان میناب قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تشکیل یک تیم منسجم و با اقدامات فنی و تحقیقات ویژه پس از چند روز تلاش بی وقفه یکی از سارقان در سطح شهرستان شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر که متهم در بازجویی های صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و معترف شد ضمن شناسایی سوژه خود با اطمینان از خالی بودن منزل و با استفاده از شاه کلید درب منزل را باز و اقدام به سرقت طلاجات کرده و طلاهای مسروقه را به یکی از طلافروشان شهرستان به فروش رسانده است.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: ضمن شناسایی مالخر اموال مسروقه با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات پلیسی دستگیر که این متهم نیز پس از مواجه شدن با دلایل و مستندات موجود نهایتا به خرید طلاهای مسروقه از سارق اعتراف کرد .

فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در پایان گفت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق با قرار مناسب روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟