صحنه عجیب دفن کردن توله سگ مُرده توسط مادرش + فیلم
حجم ویدیو: 9.56M | مدت زمان ویدیو: 00:01:18

به گزارش رکنا،ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه‌ای بی نظیر از محبت خالصانه این سگ مادر را به تصویر می‌کشد. این ویدئو سگ مادر را در حال حفر یک گودال کوچک برای دفن کردن توله مرده‌اش نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود سگ مادر پس از قرار دادن بچه‌اش در داخل گودال در صحنه‌ای حزن برانگیز روی آن خاک ریخته و آن را دفن می‌کند.

«لِنی رُز اِلِما»، یک شهروند اهل استان «پانگاسینان» فیلیپین در تاریخ ۱۵ سپتامبر این ویدئو را در حیاط پشت خانه اش تهیه کرد. او که صاحب این سگ مادر بود در این باره گفت: «سگ خانگی من پس از به دنیا آوردن بچه‌هایش آن‌ها را از دست داد. این سگ تلاش کرد تا با شیردادن مانع مرگ توله اش شود، اما موفق به این کار نشد. ما چنین چیزی (حفر گودال) را به این حیوان یاد ندادیم بلکه این سگ خودش اقدام به حفر گودال و دفن بچه‌اش کرد.»

بنا به گفته الما این سگ مادر پس از دفن توله‌اش ساعت‌ها در کنار محلی که بچه‌اش را دفن کرده بود دراز کشید و صاحب گریان او نیز شاهد این صحنه بود. الما در این باره گفت: «من سعی کردم تا این توله سگ مرده را از مادرش دور کنم، اما این حیوان به من اجازه چنین کاری را نداد. این سگ سپس برای بچه‌اش یک گودال حفر کرد و آن را به خاک سپرد.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟