احضار ستاره بالیوود به اداره کنترل مواد مخدر! + فیلم
حجم ویدیو: 5.87M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48

به گزارش رکنا،سه بازیگر مطرح بالیوود روز شنبه برای انجام تحقیقات به اداره کنترل مواد مخدر این کشور احضار شدند. «دیپیکا پادوکونه»، ستاره مطرح سینمای هند یکی از این سه بازیگر بود که در اداره کنترل مواد مخدر هند مورد بازخواست قرار گرفت.

تحقیقات اداره کنترل مواد مخدر هند به دنبال مرگ یک بازیگر جوان بالیوود با نام «سوشانت سینگ راجپوت» که در ماه ژوئن رخ داد انجام می شود. جسد این بازیگر جوان سینمای هند در خانه اش پیدا شده بود

پادوکونه، ستاره مطرح بالیوود نخستین بازیگری بود که در اداره کنترل مواد مخدر واقع در شهر بمبئی هند حضور یافت. او اوایل این هفته هنگام فیلمبرداری یک فیلم سینمایی در تفرجگاه خود در ساحل غربی گوا احضاریه‌ دریافت کرده بود. ویدئویی که در رسانه‌های هندوستانی منتشر شده است لحظه ورود این بازیگر زن بالیوود به آژانس کنترل مواد مخدر هند را نشان می‌دهد.

کاریشما پراکاش، مدیر برنامه‌های او نیز روز جمعه برای ادای پاره‌ای توضیحات در این اداره حاضر شد. همچنین در تصاویر زنده‌ای که از یکی از شبکه‌های تلویزیونی هند پخش شد لحظه حضور «شراد‌ها کاپور» و «سارا علی خان» را در اداره کنترل مواد مخدر هند نشان می‌داد. تحقیقات اداره کنترل مواد مخدر هند در مورد ارتباط احتمالی بازیگران بالیوود با دستفروشان و کارتل‌های مواد مخدر انجام می‌شود.

گفتنی است؛ هنوز از جزئیات این احضاریه و بازجویی این سه بازیگر گزارشی منتشر نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟